Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kecskemét vagy Kiskőrös és...

Kecskemét vagy Kiskőrös és ezek vonzáskörzetében kisállat kereskedés? Olyan, ahogy nem csak kelléket, hanem kisállatot is lehet vásárolni. Pl. : Tengerimalacot

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kereskedésben inkább ne vásárolj állatot...
2020. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne vásárolj kereskedésből.

Sokszor betegek az állatok, testvérek szaporodnak és genetikai betegségeik lesznek a kicsiknek.


Az állatok nemét 80%-ban nem tudják megállapítani és együtt tartják az ivaros hím és nőstény állatokat. Így a gazdihoz sokszor vemhesen kerülnek a malacok pedig lehet a vevő igazából hímet kért, sajnos sok ilyen előfordul.


Na meg félretájékoztatják a leendő gazdit. Sokszor mondják hogy a malacok kedvemc eledele a magkeverék és kell nekik fogkoptató. A gond az hogy igazából egyik se kell nekkik, sőt kifejezette tilos.


Inkább keress egy tenyésztőt vagy fogadj örökbe a tengeri malac mentéstől.

2020. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Plusz egy szavazat arra, hogy állatot ne vásárolj kereskedésben. Keress fel adott állatot mentő egyesületet, és fogadj örökbe.
2020. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Őszintén, amit 2. hozzászóló írt meg sem fordult a fejemben. Azt gondoltam,hogy a nemet nem mindig találják el,de a többivel kapcsolatban jóhiszemű voltam (magamból indultam ki,mint állattartó és tenyésztő), de oké,akkor kereskedés kihúzva. Köszönöm a segítséget és tanácsot
2020. márc. 9. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Tenyésztő létedre ezekkel nem vagy tisztában? Ne viccelj már. Most vagy nagyon más bolygón laksz, vagy nem tenyésztő vagy, hanem szaporító...
2020. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, csak magamból indultam ki, de az hiszem ezt írtam is. Egyébként tenyésztő vagyok (csak nem kisállat, hanem juh és szarvasmarha, az állományaim egészségesek és több férfi szerint is kifogástalanok), nem szaporító.
2020. márc. 10. 06:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Kereskedésből semmiképpen ne vegyen senki állatot! Facebookon is szoktak hírdetni tengerimalacokat, olyanokat akiket vagy meguntak/allergiásak lettek rájuk/vemhesen adták el és nem tudnak mit csinálni a kismalacokkal és általában ingyen elvihetőek, csak figyelni kell. Vagy lehet örökbe is fogadni, illetve vannak a tenyésztők is, ahol nyilván kicsit drágább, de legalább egészséges malacot kapunk. Remélem tudtam segíteni :)
2020. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meglettek a tengerimalacok. Egy gondos gazdától, háztól szereztem őket.
2020. márc. 13. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!