Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » HonnanLehet tudni hogy a Degu...

HonnanLehet tudni hogy a Degu mókus/patkány hím vagy nőstény? A másik meg hogy hogyan kell szelídíteni ugyan is az enyém nagyon vad ..

Figyelt kérdés
Vadnál azt értem hogy elszalad ha odamegyek hozzá, elbújik és elősem jön amég nem találom meg .

2020. márc. 24. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nem tartunk degut és patkányt. Nagyon társas lények ezért minimum a 2 az ajánlott de inkább a 3. Ha többen vannak akkor bátrabbak is és sokkal jobban nyitnak az ember felé.
2020. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben olvasgattam es hasonlot találtam es már találtam is olcsón :) és meg is fogom rendelni .De esetleg azt nem tudod megmondani hogy honnan lehet tudni hogy nő vagy férfi ?
2020. márc. 24. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Vadállat, így lehet, hogy soha nem lesz szelíd.

Neme...nézd meg, ott alul, hátul.

2020. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Emlős állat, mint mi.. Benézel a lába közé, és a neme rögtön kiderül.
2020. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne olcsón keress hanem egy tenyésztőt keress, mert ha hozol mégegy antiszoc állatot megin itt fogsz kérdezgetni hogy mi a bajuk.

A tenyésztő segít majd megmondank a jelenlegi állatodnak a nemét is.

2020. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A degu nemét nagyon nehéz megállapítani, még az állatkereskedő sem tudja biztosra. Nekem ami volt,fiúnak vettem. Míg egy szép nap Fülöpke le nem fialt egy kis degut. Volt nagy meglepi.
2020. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik állat tartása sem olcsó. A ketrec , megfelelö felszerelés, a táp mind drága buli.
2020. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 az állatkereskedésbe nem értenek az állatokhoz ugyhogy nem ritka hogy nem jó nemet adnak mint amit kérsz.
2020. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!