Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Voltam a piacon és vettem egy...

D4rkSt4t kérdése:

Voltam a piacon és vettem egy törpe nyulat? (a többi lent)

Figyelt kérdés

nem igazán vagyok nyúl szakértő, az normális ha, egyfolytába mozog az állkapcsa, és közbe zúgó, recsegő hangot ad ki?! Ez valami bajt jelent? Talán zárlatos lett a nyulam? Lehet hogy átvertek vele, és ez nem egy nyúl?

(komoly válaszokat várok)


24/L



2020. ápr. 7. 18:57
 1/8 anonim válasza:
100%
Komoly választ hülye kérdésre?
2020. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

"Talán zárlatos lett a nyulam?" Nem. Kifogyott belőle a nyúlolaj, után kell tölteni.

---

"Lehet hogy átvertek vele, és ez nem egy nyúl?" Igen, az M2019-es mintájú lehallgató berendezés (dél-afrikai típus) formája és felszereltsége alapján összetéveszthető a nyúllal. Ezért is hívja az elhárítás és a elektroműszerész szakma az M2019-et szőrös recsegőnek. Deluxe változata ürgebőrbe van varrva.

---

Akár szorul, akár túlmelegedett benne a relé, egy vacsinak megteszi. Nyúlleves receptünk következő:

-egy nyúl

-sok zöldség

-...


:D

2020. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván trollkodsz, de igen, baj.
2020. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%
"Voltam a piacon és vettem egy törpe nyulat?" Azt kérdezed, hogy vettél-e nyulat? Ez én honnan tudjam? Nem vagyok jós! A válaszom: nem tudom, hogy vettél-e nyulat a piacot.
2020. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A fogait kocogtatja/ropogtat akkor boldog.

Ha zümmög akkor udvarol ha fiú ha lány.

2020. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy törpenyulat vettél, de lehet hogy nem. Jó kérdés. Bár ha a piacon vetted, akkor inkább arra tippelek, hogy nem törpenyúl.


Komoly választ ne várj hülye kérdésre. Egyébként az általad leírtak alapján jó kedve van, de simán lehet ennek az ellenkezője is, mert nem adtál pontos meghatározást. Állatorvos mit mondott? Egészséges?

2020. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A 2es válaszolóhoz:

És ha ez tényleg egy M2019-es valami, akkor hogyan semmísítem meg?

2020. ápr. 8. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom a karantén ilyen kérdéseket szül. Amúgy nagyon jól szórakoztam, fel dobtad az éjjelemet. Köszi! :)
2020. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!