Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell csinálni, ha egy...

Mit kell csinálni, ha egy nyuszi elrág egy kábelt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Megsiratni, eltemetni, és a következő kisállat befogadása előtt minden ilyesmit eltenni az ő elérhető közelségükből.
2020. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicserélni a kábelt és előrelátóan elpakolni minden ilyesmit a közeléből. Nem elég, ha elbarikádozod valamivel, addig fog próbálkozni ameddig hozzájuk nem fér.

Nekem mondjuk van kéznél mindig egy kis vízipisztolyom arra az esetre, ha túl messze van és nem jutnék oda időben például ha bútort rágni készül, vagy a macskát zaklatja. Nem sűrűn van rá szükségem, mert olyan mafla, hogy mindig dobbant ha valami rosszban sántikál,így már előre tudom hogy oda kell figyelnem :D

2020. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ilyen velünk is történt, konkrétan nem volt netünk egy hétig mire kiderült, hogy mi a baj :D Ezekre nagyon kell figyelni, egyrészt a nyuszi miatt is, másrészt pedig azért, hogy ne okozzon kárt a lakásban. Nem szabad csak úgy szabadon engedni, valamilyen módon el kell zárni tőle azokat a dolgokat, amik veszélyt jelenthetnek számára vagy amikben kárt tehet. Nekünk a sima barikádozás, eltakarás is bevált, ha nem tudtunk mindent elpakolni, de természetesen az a legjobb, ha egyáltalán nem is férhet hozzá semmi ilyesmihez.
2020. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is van egy nyuszi és még karàcsonykor elrágta a kábelt de úgy hogy be volt dugva a konnektorba és az égvilágon semmi baja nem lett ment tovább felfedezni csak mi kellett új karàcsonyi égősort vegyünk. Mondjuk neki hatalmas szerencséje volt, mázlis nyunyó
2020. júl. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!