Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vigyem állatorvoshoz? Otthon...

Vigyem állatorvoshoz? Otthon is lehet kezelni?

Figyelt kérdés
A tengerimalacomnak kihullott egy nagyon pici foltban a szőre (pár szál szőr van rajta) és vakarózik. Néha felugrik és úgy rohangál (szerintem ijedtében), még az almot is kitúrja maga mellett utána abba hagyja és kiköpi a nyálát. Mi tévő legyek? Nagyon ijesztő.

2020. ápr. 11. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Doki, nem is kérdés!


Simán félre tudod kezelni.

2020. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
25%
Szia! Az én tengerim is ilyesmi tüneteket produkált. Rákerestem neten, és arra jutottam, vagy atkás lehet vagy valami gombás fertőzése van. Kisállatboltban vettem neki atka elleni szert, ami sajnos nem használt, úgyhogy nekiálltam kenegetni Canestennel, és attól egy-két hét alatt teljesen meggyógyult. Én azt javaslom, először ezeket próbáld ki, de ha nem segít, akkor tényleg fontos lenne állatorvoshoz vinni.
2020. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bőre ahol a szőre kihullott, azon a területen milyen?
2020. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne kísérletezz semmivel. Vidd dokihoz, megnézi és ad rá valamit ami hatásos.


Ha összes vissza ugrál, szalad, dobálja magát a levegőbe és rázza magát ákkor nem megijed hanem boldog és örömködik. Ezt úgy hívják hogy popcornozás, neten keress rá. Nagyon édesek.

2020. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már voltam vele dokinál és adott neki injekciót atkára. Azt mondta, hogy figyeljem, hogy nem e rosszabodik, de azért vigyem vissza szombaton, hogy megnézze.
2020. ápr. 11. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!