Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rágja törpehörcsögöm a...

Miért rágja törpehörcsögöm a porcelán etetőtálját?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
mert a hörcsög mindent megrág.
2010. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert nem adsz neki eleget és nincs más amin koptassa a fogát, pl egy faág
2010. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, a fogát koptatja! Rakj be hozzá állateledelesben kapható fpgkoptatót, és tegyél be neki mindig wc papír gurigát. Úgyértem, hogy azt a karton belsejét, amiről már elfogyott a papír. Nagyon szeretnek belőle fészket építeni. Mindig tegyél be neki egyet. :)
2010. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz venni neki faágat (mert nem akarsz kidobni pénz) akkor gyümölcsfa ágát is beadhatod neki.
2010. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki (persze csak mértékkel) háztartási kekszet is avval is jól kopik a foga :)
2010. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz be neki rágható ízesített gipszet, azt nagyon szeretik. Nálunk a nyuszi dobálja a kerámia tálját.
2010. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

egy fél vizes zsemlét kiraksz a napra, ott kőkeményre szárad pár óra alatt, berakod neki, a legolcsóbban jössz ki, és nagyon szeretik, az én hörim heti 1 zsemlét megeszik, a papírgurigára meg csak rá se néz, néha csak fogja magát és átmegy rajta de nem különösen izgatja


nekem arany hörcsögöm van, törpe hörinek elég egy negyed zsemle is, bár nemtudom az bírja e a péksüteményt

2010. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd kipróbálok egy-kettőt.:)
2010. aug. 5. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!