Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki tud Csongrád megyében...

Valaki tud Csongrád megyében lehetőleg Szegedtől távolabb eladó 100x50x50-es körüli nyúlketrecet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy lesz egy törpenyulam és már egy csomó oldalt átnéztem de vagy csak kb 50000-ért vagy többért találtam, vagy túl kicsi volt egy nyúlnak, anyukám maximum 10000 Ft-ot költene egy olyan ketrecre nekem pedig alig van zsebpénzem. Valaki ismer valakit aki errefelé árul olcsón új/használt ilyen ketrecet?

2020. ápr. 17. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Utananéztél a nyúl tartásának inkább minimum 120x60 as ketrec kell,és ha vasárnap éjjel lesz bélleállása,akkor anyukád 60ezreket fog hagyni a dokinál,és rohanni ügyeletre az ország másik felébe?nemhiszem!!!és tudod milyen drága a tartásuk? Havi 30000ft alaphangon!!!olvasd el a nyúlmentés oldalát,és gondolkodj el rajta mégegyszer!
2020. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A ketrec a legolcsóbb kiadás.

Az ivartalanítás 30.000 amit muszáj megcsináltatni.

Ha meg beteg a nyuszi van 2-3 órád hogy megmentsd az életét mert csak akkor látod rajta hogy beteg mikor már a végét járja.

Egy kezelés betegség esetén alsó hangon 30.000 forint ami elég gyakori hisz érzékeny kis állatok.

Fontos a megfelelő doki ami nem minden sarokba terem hanem 100 kilometeres korzetben nagyjabol csak 1 van.


Ha már a ketrecen spóroltok inkább ne tartsatok állatot kert nem lesz jó élete.

2020. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyulat tartani nem olcsó. Én havonta szinte többet költök a két nyúlra, mint a kutyámra, tavaly oltáskor 40 ezret hagytam ott az orvosnál. Ivartalanítás 20 és 17 ezrek. Bélleállás kezelése alsó hangon 20 ezer. Ha beteg azonnal rohanni kell egzotikus állatorvoshoz, nyúlpatika legyen otthon, stb. De ha ezeket vállalod, akkor nekem van eladó ketrecem 26 ezerért Bács-Kiskun megyébeb, 3 éve vettem - szánom-bánom, akkor még elég silány volt a nyulas tudásom -, de egyetlen egyszer sem volt benne nyúl, mert mire használatba került volna, kiokosodtam és egyből hatalmas kifutó lett az otthonuk (konkrétan a fél udvar az övék, meg egy kis házikó). Régóta hirdetem a kecót, de eddig senki nem érdeklődött, mert olyan kikötéssel adom, hogy ne abban legyen tartva a nyúl 0-24-ben.

119x90x60, AnyOne Woody Home 120.

2020. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!