Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok venni egyiptomi...

Hol tudok venni egyiptomi ugróegeret?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Az egyiptomi ugróegér előfordulása:

Észak-afrikai és arábiai sivatagok éjjel aktív, rendkívül gyors mozgású lakója. Lakóhelyei a nyílt, száraz síkságok, homokos sztyeppék és sivatagok. A talajban sokszorosan elágazó, mély folyosókat ás, ahova a legkisebb veszély esetén menekül.


Akkor vegyél ilyen állatkát, ha az életkörülményeit biztosítani tudod neki. Különben állatkínzó leszel.


Valószínünek tartom, hogy Magyarországon nem is lehet se venni, se tartani ilxen állatot. Nem házi- illetve st´tusz-szimbólum állat.


Egyébként elsöként én egy állatkereskedönél ´rdeklödnék. Valószínüleg ö is azt fogja válaszolni, amit én itt leírtam.

2020. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Tudok neki megfelelő körülményeket teremteni. :)
2020. ápr. 24. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisállatkereskedésekben max beltenyésztett állatot kapsz, ki tudja milyen helytelen információkkal látnak el. Kisállat kereskedésből semmilyen élő állatot nem szabad venni
2020. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!