Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valószínűleg törpenyulat...

Valószínűleg törpenyulat fogunk tartani, milyen ez a párosítás?

Figyelt kérdés
Mindent elolastam a nyúlmentés oldalon és az oldal szerint az ideális párosítás az az ivartalanított bak és az ivartalan nőstény. Ha két nőstényt veszünk akkor mire számítsunk, hogy viselkednek egymással? Bántanák egymást?

2020. ápr. 21. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne vegyetek két nőstényt! Nagyon max ha ivartalanítva vannak de egy nőstény nyúl ivartalanítás meg többe kerül szóval se nektek se a nyulaknak nem lenne jó. Nálunk is sokáig bántották egymást aztan az egyik megölte a másikat. Sőt ha nem ivartalanítod több mint 80% hogy méhrákja lesz.
2020. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondod hogy elolvastad a nyúlmentés oldalát,meghogy tudod mi a legjobb paros...akkkor mi a franc a kérdés?nem tartunk együtt azonos nemű nyulat mert balhé lesz!
2020. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2 nöstény még ivartalanul is nehéz páros.

Nem a legjobb választás főleg nem kezdőnek.

Sokszor a fiú lány páros is okozhat gondot nemhogy két nőstény

2020. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom a többi válaszolónak milyen nyulai voltak, de nekem 7 nőstényem van, és az összeset össze tudom engedni, megvannak együtt. Persze nem egy ketrecben, nyilván külön-külön kis ketrec/hely kell nekik ahová becsukod, de nekem karámban nagyon jól megvannak. Ha először mégsem annyira barátságosak egymással szemben, akkor átlagosan 2 hét alatt össze lehet őket szoktatni. De egyébként az ivartalanítás se hülyeség, ebből a szempontból nem akarok ellent mondani, viszont az ivartalanítás fő oka inkább az lenne, hogy ezzel a "beavatkozással" meghosszabbíthatod pár évvel a nyuszik életét.

Remélem segíthettem ;)

2020. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A két nőstény azért sem jó választás, mert ők akarnak lenni a domináns felek, ezért általában bántják egymást, ami akàr halálhoz is vezethet. Ezt saját tapasztalatból mondom
2020. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2 nőstény SOHA, jó mondjuk ez is szokás kérdése, van akinek így is jól kijönnek. De legtöbbször ennek a vége folytonos veszekedés, aminek a vége akár halál is lehet. Illetve, ha nem is lesz halál a vége, akkor pedig idegesek lehetnek, és esetleg epilepsziások is lesznek ettől. Mint azt már előttem is mondták, ivartalan bak, és ivartalan nőstény a legjobb páros. Viszont! Hangsúlyozom, Bak és bak vagy nőstény és nőstény SOHA!
2020. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!