Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezeket lehet adni egy törpehör...

Ezeket lehet adni egy törpehörinek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy a törpehörcsög kaphat e dinnyét áfonyát barackot és banánt

2020. ápr. 23. 14:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy figyelembe veszed amit írtam, már ezzel is csökkented a betegség esélyét. :)


Megkérdezhetem, hogy mennyit élt az előző hörcsögöd? (Helyes tartás mellett 3-4 évig is élhetnek a törpehörcsögök!)

2020. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy roncsolódik a májuk, de egyáltalán nem biztos, hogy bele fognak halni. Sok ilyen embert ismerek. A hörik se biztos, hogy megbetegednek a túl sok gyümölcstől, de sokkal nagyobb eséllyel lesz bajuk, mint a lisztkukacot nassoló társaiknak. Nem kell tőlük teljesen megvonni, ahogy alkoholból is lehet mértékkel fogyasztani, de hidd el, hogy az egészséges nasinak is ugyanannyira örülnek, csak meg kell találni azt, ami ízlik nekik.
2020. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen, persze hogy nem ha meg minden alkoholista.....De most nem is ez a lényeg...

Igen az előző " csak " 3 évig élt de már volt olyan hörcsögöm is aki asszem kb 4 hónap múlva lett volna 5 éve

2020. ápr. 24. 14:33
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
És törpehörcsög volt? :O Az nagyon szép kor.
2020. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi, amúgy nem, nem ők aranyhörcsögök voltak a törpehörcsög ami volt max. 4 évig éltek de szerintem az is jó
2020. ápr. 24. 17:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, te minden nap ugyanazt eszed? A hörcsögöket is változatosan kellene etetni, lehetőleg egy héten legalább 3-4 féle zöldséget kellene kapniuk, tehát nagyjából minden 2. nap mást. Egyébként kenyéren és vízen is lehet 60-70 évet élni börtönben...
2020. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
ő sem minden nap ugyanazt eszi, azt mondtam leggyakrabban most azt kap, de még szokott répát, salátát is kapni kb. minden héten csak azok almát és uborkát többször
2020. ápr. 25. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!