Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most vettünk két nőstény...

Almavirágenyém kérdése:

Most vettünk két nőstény tengeri malacot normális ahogy viselkednek?

Figyelt kérdés

Utána olvasgattam és ha mindent jól értettem minden esetben az első hogy eldől ki a domináns és hogy ki lesz a vezér. Az állatkereskedésben nagyon össze voltak bújva még csak pár 1-2 hónaposak.


Most ugye ilyen doromboló vagy nem is tudom milyennek mondjam szóval doromboló hangot ad ki és kergetik egymást. Gondolom én de még nem igazán jönnek ki a házukból. (2 napja van nálam). Ez most akkor annak a jele hogy eldől ki lesz a vezér és csak egy két napig tart???


2020. ápr. 29. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem szimplán csak játszanak
2020. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

"Az ivarzás (oestrus) ideje alatt a nőstények viselkedése merőben megváltozik. Előfordul, hogy kurrogva udvarolnak a többi nősténynek, de nem ritka, hogy egyenesen megpróbálják meghágni azonos nemű társaikat."


Biztos amúgy, hogy mindkettő nőstény? Az állatkereskedésben sokszor vagy nem értenek hozzá, vagy fűt/fát mondanak róla, csak hogy elvidd.

2020. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

[link]


Innen másoltam.


"A tengerimalacok igen korán lesznek ivarérettek. Ennek ideje mindkét nem esetében körülbelül az 5. hétre tehető, de a hímeknél előfordulhat, hogy már a harmadik héten nemzőképesek."

2020. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Szia!sajnos felelőtlen voltal,és el kell hogy szomorítsalak,de ket egyidős malac ritkan fér meg egymás mellett.biztos jól mondtak meg a nemüket?mit kapnak enni?mekkora a helyük?
2020. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen. mindkét malac nőstény. ahonnan vettük a bolt tulajdonosan nagyon állat barát sokat foglalkozik velük így én megbíztam benne mikor mondta hogy nőstények. a ketrecük 150x 60 as
2020. ápr. 30. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!