Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szállítsam haza a...

Hogyan szállítsam haza a törpehörcsögöt, Azt olvastam hogy nem lehet tömegközlekedéssel, mert sokkot vagy hőgutát kapnak. Ez igaz vagy csak belefutottam egy "kafa" oldalba? Sajna nincs autónk, és a bolt sincs közelben.

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobozban, amiből nem lát ki, és lehetőleg nem tudja kirágni magát. Próbáld meg ne lóbálni, csak óvatosan szállítsd. És legyen a dobozon elég légzőnyílás. Jah és ilyen esős időben nem fog hőgutát kapni.
2010. júl. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondoltam, csak meglepett amit olvastam, hogy állatkínzás tömegközlekedéssel szállítani:( Fura volt ezért is kérdeztem rá! Köszi a választ!
2010. júl. 29. 01:04
 3/9 anonim válasza:
100%

Nekem a boltba egy jól szellőző dobozba rakták.

A buszmegállóig 5 percet gyalogoltam majd 15 percig utaztunk busszal,meleg idő volt,de nagyon jól bírta az utat,azóta is él és virul :)

2010. júl. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz, én többször szállítottam már. Lehet kapni kifejezetten kisállat szállító boxot

[link]

jó hosszú link, de nekem ilyenem van :) 1000es körül lehet kapni kereskedésben, terrárium takarításnál is jol jön. Tegyél bele sok almot amiben elbújhatnak. Sötét dobozban félnek!!

2010. júl. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én tömegközlekedéssel szállítottam és semmi baja nem volt.csak az a lényeg hogy valami olyan dobozba tett bele amiből nem lát ki pl. egy cipősdoboz aminek az alját kibéleled egy réteg újságpapírral és forgáccsal.akkor va rá esély hogy el is alszik vagy hogy nem rágja ki a dobozt.de a papírdobozos szállításnál mindig ellenőrizni kell hogy nem-e kezdte el kirágni a dobozt...ha igen el kell dugaszolni.
2010. júl. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem csak simán az eladó berakta egy kis dobozkába és azzal vittam haza. 45 percet utaztam vele buszon télen kb a minusz 15 fokban. A hidegest jól bírta gondolom a meleget is fogja:D
2010. júl. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, megnyugodtam.:) Ma hozom haza életem első törpehörcsögét, és kicsit izgulok:) Drukkoljatok hogy minden zökkenő mentes legyen, kb. 50 perc az út remélem minden jól megy míg hazaérünk:) Jajaj már nagyon várom:)
2010. júl. 29. 08:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Na hogy ment? :D
2010. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Simán haza jöttünk, kaptam dobozt, amiben haza hozhattam:) Siettünk is:) Kicsit izgága volt, de gondolom ez normális reakció:) Azóta birtokba vette új lakóhelyét, a házikó a kedvence alig akar kijönni belőle. Valószínűleg egy szégyellős hörcsögöm van:)
2010. júl. 30. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!