Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a hörcsögömmel?

Mi lehet a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés

Néha, kb. 1-2 hétben egyszer úgy hogy minden nap kivesszük, egyszer csak megáll és nem mozdul, akkor sem amikor mozgatjuk előtte a kezünket. Tegnap azért "éledt" fel ,mert véletlenül kicsit hangosabban mondtam egy szót, de már volt olyan is, amikor a kezembe volt és lefagyott és akkor kezdte el anyukám simogatni és attól "feléledt". Ilyenkor mi történik vele?

Fél? Mert úgy e az állatok akkor szókat ak ilyet csinálni( a zsákmányoltatok)



2020. máj. 15. 10:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátették, hogy múltkor amikor a kezemben volt ,akkor egy kicsit ahogy mozgattam a kezem a feje is mozgott, mintha egy pontot nézett volna
2020. máj. 15. 10:05
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Ha a gyerekeden veszel ilyet észre akkor mit teszel? Gyakori irod ki azt is? Neeem?


Vidd orvoshoz.

Keress fel egyegzotikus orvost és mutasd meg neki. Mi innen semmit tudunk tenni.

2020. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja csak tipikus hörcsög😀

Ők ilyenek😀

2020. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
anonim, köszönöm szépen, nagyon megnyugtattál, és pont ezért írtam ki ezt a kérdést ,mert nem csinál semmi furcsát ezenkívül és ezt se olyan gyakran, csak azért mégis jó tudni hogy nincs semmi baja más szerint se
2020. máj. 15. 11:14
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem normális hogy lefagy a hörcsög. Aktív állatok , folyamatosan mozgásba vannak. Nincs olyan hogy lefagy.

Ez valamilyen betegség lesz.


Minél előbb vidd dokihoz.

2020. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
kedves anonim, megkérdezhetem , hogy mért írod egyik pillanatban ezt , a másikba meg azt?
2020. máj. 15. 11:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy ember írta.

Az anonim azt jelenti hogy névtelen.

Mindenkit így tüntet fel a gyakori akinél nincs beállítva hogy lássa a nevét.

2020. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2020. máj. 15. 11:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj fel a netre és nézzél vicces videot roluk😀

Rengeteg van,annyira cukik ilyenkor😀

igazándibol fura hangzik hogy lefagy,tényleg igy van,lehet bennuk van ez az ösztön még h mozdulatlanul maradjanak.

Nekem 20 évig volt mindig hörcsögöm.Volt h megijedt,volt h érdekelte valami,de volt olyan is hogy mosakodott😂elkezdtem kameràzni majd mikor észrevette fura pózban lefagyott vagy 2 percre aztán mintha mi sem történt volna folytatta tovább😂

Kérdező?első hörcsög igaz?😀

2020. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2020. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!