Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet 2 HÍM tengerimalaco...

Hogy lehet 2 HÍM tengerimalacot összeszoktatni?

Figyelt kérdés
Apa fia tengerimalacaink vannak. (meg persze egy nőstény). Jó, nyugi légyszi ne támadjatok le, tudom hogy ott van a nőstény is, de légyszi segítsetek! (ja, és nyugi, nem szaporítok)

#tengerimalac #Mind2hím #Van egy nőstény is a közelükben #Segítsetek, nagyon sürgős #Kösziiii
2020. máj. 20. 23:28
 1/2 anonim válasza:
Szia!Az a rossz hír, hogy ameddig érzik a lány illatát, akár együtt vannak Vele, akár nem, verekedni fognak. Ha egy nőstény is van a lakásban, akkor a fiúkat külön kell tenni egymástól. Ennél már csak az a másik gond, hogy a tengerimalacok társas lények, tehát az sem lenne jó, ha az egyik egyedül maradna. :/ Több megoldást is tudok javasolni: 1. (A legrosszabb) El viszitek vagy a lányt, (De ettől lehet a szokásuk megmarad, és ugyan úgy össze kapnak.) Vagy a fiút. 2. Külön teszed a fiúkat egymástól. 3. Veszel a másiknak is egy párt, és boldogan lesznek párban, külön ketrecekben. :) 4. Esetleg meg lehet próbálni egy nagyobb ketrecet, de ez nem garantálja azt, ha találkoznak, nem kapnak össze. Nekem is van 7 db tengerimalacom, és pont a rivalizáció miatt csak nőstényeket választottam. Azok amúgy is békésebben vannak meg egymással. Majd írj, hogy mi van! :D
2020. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

2 hím és 1 lány soha az életbe nem fog össze szokni.

A 2 hím ivartalan? Ha nem akkor ne engedd a lány közelébe.


A 2 hím malac állandóan rivalizálni fog az egy lány kegyeiért.

2020. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!