Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyha a szüleim nem engedik,...

Hogyha a szüleim nem engedik, hogy patkányom legyen mit csináljak? ha ellenszegülök nekik megkaphatom? vagy megéri titokban tartani?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az indokuk? Lenne elég hely a patkány számára? Más rágcsáló esetleg szóba jöhet, amivel jobban meg tudnának barátkozni? Mondjuk hörcsög, egér?
2020. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Tiéd a lakás? Nem. Így nem lesz potkány!
2020. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el, hogy otthon vannak szabályok. Majd ha egyedül laksz lehet patkányod. Én kígyót meg nyílméreg békákat akartam tartani. Persze nem engedték. :D

Vagy köss kompromisszumot,válassz olyan állatkát,amit ők is elfogadnak.

2020. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

a hörcsög egy jó megoldásnak tűnik

A rágcsálókat nem nagyon szeretik sehol sem

2020. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ülj le velük beszélgetni hogy miért nem engedik!

És ha olyan akkor ígérd meg hogy gondoskodni fogsz róla!

2020. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk sajnos állandó lakótársak voltak a patkányok. Nem mi választottuk őket.
2020. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
80*50*100 cm élettér kell nekik... Ezt nem tartod titokban. Ráadásul patkánybólminimum kettő kell, egyet nem tartunk. Majd lesz patkányod, ha elköltözöl.
2020. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnád titokban tartani. Vagy megengedik vagy nem lesz patkány. Minden esetre előbb nézz utána milyen igenyei vannak a patkanynak, higy kell tartani, mit eszik stb mert különbem ha mrg isnengedik gyorsan meg fog halni annak meg te sem örülnél szerintem
2020. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy patkányt - mint kábé minden állatot - nem lehet titokban tartani. Ha annyira ellenzik, akkor simán elajándékozzák.


Ha ellenszegülsz, akkor nem hogy patkányod nem lesz, de büntit is kapsz.

2020. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is erősítem azok táborát, akik szerint nem lehet titokban tartani. Mindenképpen kell a szüleid beleegyezése. Az én anyukám egyébként fél a rágcsálóktól, de pár éve azért sikerült meggyőznöm, és voltak nagyon boldog patkányos éveim. Egy kicsit ő is megbarátkozott velük.:)
2020. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!