Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek milyen anyaggal...

Szerintetek milyen anyaggal tudok egy szekrényt vízállóvá tenni úgy, hogy az kisállatnak is biztonságos legyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kidobásra ítélt, de még jó állapotú hatalmas szekrényt tengerimalac ketreccé alakítani, csak az a gond, hogy nem vízálló. Tudnátok ajánlani olyan anyagot, amivel biztonságosan vízállóvá tudom tenni?

2020. máj. 29. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
uvegakvariumot rakass bele
2020. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
SOK rétegben szilikon alapú, mosható, azaz vízálló festék.
2020. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
ha csak az alját szeretnéd vízállóvá tenni - gondolom, a pisi miatt -, úgy szerintem elég pár réteg vastag fólia. arra úgyis teszel valamit még, forgácsot pl., aztán legfeljebb a fóliát is időnként cseréled.
2020. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy linóleum darab is jó lehet amit magasabbra hagysz az oldalain.

arra betegalátét és rá forgács

2020. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

patkányoknak csináltunk ilyet.

széleket szilikonnal kihúztuk (előtte alaposan portalanítani kell), majd 3 rétegben lakkoztuk. nem ázott szét.

2020. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!