Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadban (telkünkön) fogott...

A vadban (telkünkön) fogott kisnyuszi azt hiszem h üreginyúlat fel lehet nevelni otthol?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdem mert fogtunk 1 nyulat , ha jól tom akk üregi nyulat, még kicsi, és szoktam járni ki naponta 2x itatni tejjel ijen hajfestékes tubusból, és mindig megiszik magától kb fél deci tejet, néh a töbet adok neki, és az a kérdés hogy megfogja enni majd a lucernát , meg a zöldet??? mert nekünk van sok házinyulunk, és és a vadnyul felfog nőni háznál ????
2010. júl. 31. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. Neveld úgy mint egy átlagos nyulat etesd úgy meg ilyenek. Még tigrist is lehet tartani ha kölyökkorában szerzed.
2010. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

persze keress tigrist is kint a telken hátha van:D

viccet félretéve szerintem is lehet! csak neki nagyobb lesz a mozgásigénye max.

2010. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
007-es van egy közösség valahol ázsiában ott a tigris a macska szerepét tölti be. Rendesen ott fekszik a lábuk előtt dorombol még követeli is a simogatást, meg ugrándozik ilyenek. (Animal Planet-en volt erről dokumentumfilm)
2010. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Haza is vihetnéd, láda aljába teszel szénát, aztán nevelgeted. Vehetnél neki olyan tejet, azaz por, amit állatos boltban adnak, cicáknak való, ha nem tudnak szopni, mert nincs anyjuk vagy valami miatt, vagy kecsketej.
2010. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Él még a nyulad? Vagy már megölted? Cicatej, tehéntej.... qva okos tancsokat kaptál? És a stressz?????? szerintem már megölted!!! Nem értem minek kell próbálkozgatni és a természetből az anyja mellől ellopni az ilyen kis ártatlanokat????????? Mit akarsz elérni ezzel????? Te sem vagy különb a vadásznál, csupán annyiban, hogy te lassú halálra ítélted!!!!
2010. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyugi él még a nyúl, már iszik magától, eszegeti a füvet is , am ne mvok vadász, csak van nyulunk és tudunk vele törődni, am jobb ha a telkünkon a róka viszi el ???? vagy ott kint ázik az esőben , és majd megrágja a kisfáknak a gyökereit, törzseit????
2010. aug. 3. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!