Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 6hetes patkányomat Neostomosan...

6hetes patkányomat Neostomosan híg oldatban fürösztöttem, m icipici fehér fejű, barna testű kis szörnyek másztak rajta. A bogarak lehullottak, de a szőre végén a serkék nem. Ezek még kikelhetnek? Emberre átterjedhet?

Figyelt kérdés
Állatorvost keresnék neki Debrecenben,biztos ami biztos,de horribilis árai vannak egy sima megnézésnek is-4e ft! Ezt inkább költeném gyógykezelésre a patimnak.
2010. aug. 1. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Szerintem ez fog segiteni [link]

2010. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Legyenek szivesek csak értelmes emberek írni.

Ne itt éld ki magad.

A továbbiakban is várom tapasztalt pati-tartók javaslatát vagy egyáltalán valakiét aki ért az élősködőkhöz,eltüntetésükhöz.

2010. aug. 1. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudod valamivel levakarni?
2010. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam lekapargatni egy fogkefével és kézzel is,de nagyon ragaszkodó kis dögök:( Legnagyobb félelmem most az,hogy túlélték a fürdőt.
2010. aug. 1. 15:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt azért írom,hogy segítsek annak aki idetévedne ugyanebben a témában: elvittem dokihoz a patit,már jól van.Lefújta frontline-nal-ami egy másik doki szerint nem jó,mindegy-és azt mondta,hogy ami serke kikel,ettől elpusztul.Amúgy egyenként szedegettem le a szőréről a serkét,páran kezdtek kikelni.Az állatka jól van,doki gratulált,hogy nem halt bele a Neostomosan fürdőbe.Tanulság: azonnal doki.Akihez vittem 1200ft-ot kért 2 patkány vizsgálatával,1 lefújásáért.Korrekt.
2010. aug. 22. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Megtudnád adni az orvos nevét, címét,és telszámát?

Nekem egy nyuszim van, és ha neadjisten történne vele valami jó ha kéznél van egy jó orvos címe.

2010. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkaptam az e-mailt Köszönöm szépen! Valamiért nem tudok válaszolni ott:S

Minden jót nektek is:)

2010. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!