Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú patkányt mennyi idősen...

Fiú patkányt mennyi idősen szabad ivartalanítani? Egy lány és egy fiú így tartható együtt?

Figyelt kérdés

Egy alomból szeretném venni őket, és azért vegyesen, mert mindkettő nem tulajdonságai tetszenek, és nem igazán tudok dönteni, ezért nem két azonos nemű lenne. Jó ez így ha ketten vannak?

Van tapasztalatotok ivartalanított fiúról?

Összeolvastam már mindent, személyes tapasztalatra is kíváncsi lennék, mert már teljes kavar ez, két lány egy fiú, meg ... szóval hogy van ez jól? Vagy az a jobb ha két azonos nemű van együtt?

A tartásuk, miben, etetés stb már tiszta sor, szép lassan be is szereztem majdnem mindent, már csak a fekhelyek, és egyéb ilyen extra kellékek kellenek.

Köszi a válaszokat :)



2020. jún. 26. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az oreo rattery tenyészet pl elintézi az ivartalanítást, ha kéred. Így biztosan jó kezekben vannak a műtét alatt, és nem kell elkülöníteni a patikat, amíg megvan a műtét.

Van doki, aki súlyhatár alapján műt, van, aki korhoz köti. A mi dokink korhoz kötötte a dolgot, 4 hónaposan műtötte. 2 hónaposan hoztam el, még 2 hónapig nem találkozhatott a lányokkal, majd a műtét után újabb 3 hét gyógyulást kellett kivárni. Ez sok idő volt, azóta is szenvedek az összeszoktatással, mert a lányok bántják őt. :/

Szóval én azt mondom, inkább már ivartalanul hozd el, ha lehet. Így sok kellemetlenségtől óvod meg magad.

2020. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :) Igen ez a legjobb valóban, ha már így kapom meg eleve.

És a fiú-lány kombó ha csak ketten lennének jó? Nem lesz gond a lánynak, hogy a fiú lustibb? Pl ha játszani akar akkor nem lenne belőle vita köztük?

2020. jún. 26. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Vita bármin lehet. Semmi sem garantálja, hogy nem lesz soha veszekedés.
2020. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!