Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik jobb a hörcsögnek?...

Melyik jobb a hörcsögnek? Önitató vagy tálkás víz?

Figyelt kérdés
A hörimnek van önitatója de nem nagyon szoktam látni és hallani hogy abból igyon. Igaz minden este kap zöldséget és akkor már nem kell neki annyi víz... De azért én szeretnék neki vizet berakni. Szerintetek melyik a jobb. (gondolom a tálkás at többet kell cserélni stb.)

2020. jún. 28. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A tálkás vízbe sajnos belemászik, vizes lesz a bundája és megfázik, amibe utána könnyen bele tud halni.
2020. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Az önitató jobb pedig, azt nem borítja ki.
2020. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Az önitató jobb szerintem, a tálkát felboríthatja, belemászik és telehordja forgáccsal... az enyém is csak ritkán iszik az önitatóból, gondolom annyit amennyire szüksége van. De ha adsz sok zöldséget neki, akkor lehet nem is szomjas azért nem iszik.
2020. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Önitató. Mindenképp. Nem kel nekik sokat inni, nekem volt olyan hörcsögöm aki egyeltalán nem ivott mert kapott zöldséget, gyümölcsöt és nem volt szomjas.
2020. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt van érv mellettük és ellenük is. Ez alapján dönts. :)

[link]

2020. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Kerámia talkát nem tudja feldönteni. Van hogy itatóból keveset tud inni. Nézd meg a tálkába belemászik-e. Ha nem maradjon az. Az természetesebb mint a műanyag golyós itató.
2020. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én hörim semmiből nem volt "hajlandó" inni. De immádta az almát. Igaz nekem aranyhörcsögöm volt.
2020. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!