Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ilyenkor mi a teendő ideges...

Ilyenkor mi a teendő ideges vagyok a nyuszira mert szétrágta a zsinort ?

Figyelt kérdés
Ideges vagyok már lassan egy hete ,hogy tartok egy nyuszit de ma észrevettem ,hogy szétrágta az egérzsinórt ami azért nem is volt olcsó és sajnos nem is megy mit csináljak a nyuszival??? csukjam őt be örökre mi van ha később más zsinort rág szétt??? amúgy is észrevettem hogy szétvan már más zsinór is mit csináljak ti mi tennétek??
2020. júl. 1. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Becsukni? Dehogy! Add oda valakinek, ha nem tudod vagy nem akarod nevelni.
2020. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy normális, minek tartasz állatot? Azt a nyuszit add oda valakinek! Ha nincs más, én befogadom, csak hadd szabaduljon meg tőled.
2020. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem figyelsz rá? Az áram agyon is vághatja a felelőtlenséged miatt.
2020. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
A zsinórokat rendezd kábel csatornával, vagy tedd magasabbra, bútorok mögé. Nem a nyúl a hibás, hanem te!
2020. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek van szabadon???
2020. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Szimpla logika. A nyúl rág. Nyúlbiztos szobában se a nyúlnak nem esik baja, se a cuccaidnak. Ha ez neked problémát jelent és a saját felelőtlenségedet szerencsétlen nyúlra hárítod, akkor nem való neked állat.
2020. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Szegény nyulat be ne zárd! Az olyan neki, mint ha téged egész életedre bezárnának egy kis szobába, neked se lenne jó ugye? Erre a megoldás az, hogy úgy helyezzük a vezetékeket, hogy a nyuszi ne férjen hozzá.
2020. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
#6 Azért van szabadon, mert neki is van mozgásigénye, amit a ketrec nem elégít ki.
2020. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Alap, hogy ha nyulad van, minden olyan dolgot el kell előle zárni, amiben kárt tehet. Ne a nyúlra legyél ideges, hanem magadra, mert ennek se néztél utána.
2020. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jah el kell rendezni a zsinorokat valahogyan hogy ne tudja megrágni a dolgok tudom az én hibán de azért cseszi az agyam hogy hogyan csináljam meg számítogépem a falnál van mögötte jönnek a zsinorok hogyan szerintetek miképp tovább??
2020. júl. 1. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!