Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulak élve nyúzása?

Nyulak élve nyúzása?

Figyelt kérdés
rokonaim élve szokták lenyúzni a nyulakról a bundát ez normális? tényleg nem lehet lecsapni előtte vagy ilyenek?
2020. júl. 23. 22:41
1 2
 1/18 vantel ***** válasza:
81%

Ha beszélő kutya vagy akkor normális, ha ember akkor nem.

Vagy beszúrsz a csigolyáknál vékony pengével vagy leütöd kivéreztetés elött.

2020. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
:O
2020. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem normális. Kösd ki őket és nyúzd meg. Meglátod mennyire fogják élvezni sikítanak örömükben
2020. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
??? Én még ilyent nem is hallottam (szerencsére) Ez nem normális, hanem indokolatlan brutalitás, nem is értem. Miért??
2020. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Ez teljesen indokolatlan brutálisállatkínzás!


Egy erős, jól célzott ütéssel a tarkón az állat elájul, utána gyors vágással a torkán humánusan véget lehet vetni az életének.

2020. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Jézus...dehogy normális! Ez állatkínzásnak minősül!
2020. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5

a torkát el szokták vágni de még él mikor nyúzzák


ha felhozom nekik akkor már fel van háborodva és gúnyolódik, hogy "ha nem bírja a gyenge városi lelkem akkor ne figyeljek oda mert itt vidéken ez így szokás"

2020. júl. 23. 23:32
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Miből gondolod, hogy él, ha a torka el van vágva? Rángatózás előfordulhat.


De ha vágás előtt nem ütik, és ráadásul valami tompa késsel nyeszelik szegényt, az brutális.


Érdekes, én is vidéken élek, nálunk az a szokás, hogy minél gyorsabban és kíméletesebben segítsük át az állatot a túlvilágra...

2020. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"miből gondolod, hogy él"

mert rugdal és nyüszög

2020. júl. 23. 23:41
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Ha elvágod a torkát utána még mozog és rángatja az ideg. Nem él már.


Emlékszem még kicsiként egy fej nélküli kakas szaladgált az udvaron. Levágta anyukám és az istenért nem akart megnyugodni ugyhogy levágta a fejét és még mindig mozgott ugyhogy elengedte. És jópár métert megtett fej nélkül.

Tudom ez így brutálisan hangzik, de már rég nem élt a kakas csak az ideg mozgatta már.

2020. júl. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!