Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen, ha egy hörcsög megkergül?

Milyen, ha egy hörcsög megkergül?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy például az állatkereskedésekben amikor össze-vissza kaparja a falat a hörcsög és felborul, de folytatja megkergült. Vagy ez hülyeség? Ha van ilyen, belehal?

2020. aug. 4. 23:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy idegrendszeri betegség. Ezért nem szabad kereskedésben vásárolni.


Gondolom ilyesmi, csak üvegfalnál:

[link]

2020. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kedves első! Megkérdezhetném, hogy minek írsz ide, ha semmi érdemlegeset nem tudsz mondani? Ez az oldal azért lett kitalálva, hogy az emberek egymástól kérdezzenek, ha valamit nem tudnak, vagy nem biztosak benne, szóval nem értem a felháborodásod.
2020. aug. 4. 23:32
 3/24 A kérdező kommentje:
#2 Igen, pont erre gondoltam. Azért is érdekel, mert ma lett egy hörcsögöm, és kaparja a falat, illetve fel-alá rohangál. 5 hetes. Nekik rosszabb az életminőségük, mint az egészséges hörcsögnek? Kevesebb ideig élnek?
2020. aug. 4. 23:36
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szegény hörcsög... Az 1. pedig egy 80 éves vén proli
2020. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt hörcsögöm. 2 is. Mindkettő ezt csinálta. Hogy elvoltak aztan felállt 2 lábra es a masik kettovel így a terárium ablakan csuszkalt vgy nem is tudom. Szoval mintha kapart vna....de vlt olyan is h a terarium csücsket akarta fogaval "kikaparni". Szóval ez jó nagy hülyeség,h megkergült. Egyszerüen ilyenkor talán még több odafigyelésre vágyik. Mivel ö nemtud beszélni,így akar neked jelezni. Vagy éhes-adj neki magvakat,hörcsög kajat,vgy szomjas-adj neki pici kis darabokra vagott almat...vgy szeretne kijönni kicsit a terariumbol.....az en 2 horcsogom,szelid volt,de az elso nagyon félös volt,szoval vele somat ismerkedtem az elejen,mindig nagyokat ugrott mikor benyultam hozza,de vegul érezte,h nem fogom bantani es szeretem. Sikerült megszeliditenem. :) nagyon szerettem es kb 3 evig elt. A masik szelidebb vlt,de elevemebb. Mindkettot kivettem mindig,etetesnel vgy elotte vgy utana hagyj szaladgaljon az agyamon persze mindig ott vlt a kezem es odatettem h egy bizonyos ponton ne menjem tovabb. nem akartam,h leesen. Vgy csinaltam neki ilyen kihajthato könyvekbol a foldon "futo palyat" :)! Szoval nem,nem fog ebbe belahalni. Semmi baja nincsen. Ha k betus dolgot adsz neki,abba nagyobb valoszinuseggel fog meghalni. Mert az felfujja öket. Szoval nalam mindketto csinalta,es 3 evig eltek es imadtuk egymast....:))) csak roluk is kell gondoskodni,ok sem olsanom h csak ugy vannak es nezegesd üvegen keresztul.
2020. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Bar azt is latom,h a tied törpehörcsög. Az enyém arany hörcsög volt. Nos a törpehörcsögök,szerintem még elevenebbek....ugyh nyugi. Ök amugy nagyon sokaig nem is lehetnek kézbe,ha kiveszed nagyon hanar felporognek. De attol még szeretni valok. Mi vettunk anno a forgacs melle,füvet is es betettuk neki,es abbol épitett feszket. Nagyon cuki volt. :) es a törpehörcsögöt-unokatesomnak au vlt,pici pipettával is itattuk. Szegenyek szomjasak tudnak lenni nagyon
2020. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Régen nekem is voltak, az egyik ugyanígy idegrendszeri problémája volt. Sokat foglalkoztam vele, étel nyújtásával korrigáltam az egyensúlyát, majdnem teljesen normális lett. Átlagos másfél évet élt, elaludt a kedvenc helyén.
2020. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
#8 Végre egy teljes és jó válasz, ja és első kézből.
2020. aug. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Énnekem az jutott az eszembe, hogy az én cicám akkor volt érdekes, amikor eljött a párzási időszak, anyám azt mondta, hogy tüzel a leányzó. Rohangált össze-vissza, és az alsó részét a szőnyegen húzta. (kinti-benti cica volt ő egyszerre)
2020. aug. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
25%
*de egyébként nem hiszem,hogy lett volna kandúrral akkor, szóval valszeg az volt a baja, hogy nem. Lehet, hogy azt sem tudta, miért érzi, amit érez, hogy tehát gondolom, utódnemzésre szólította őt a természet.
2020. aug. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!