Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit ehet a nyuszi?

Mit ehet a nyuszi?

Figyelt kérdés

Most mentettem egy nyuszit ha jól látom mezei nyúl. Most nem tudok kisállat boltba menni. Ezért kérdezem, esetleg milyen zöldségeket ehet. Esetleg répát, paprikát?

És elég ha ma estére füvet rakok alá?



#nyúl #mező #mitehet
2020. aug. 9. 16:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőnél? Mezei nyúl? De le akarták vágni? Ez csak nekem nem áll össze sehogy se?
2020. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Háziasított

Mezeinyúlból lettek tenyésztve

Mondom, nem nagyon értek a nyulakhoz,szóval lehet össze vissza beszélek. Bocsánat

2020. aug. 10. 10:56
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
Ha meg tudtad fogni, valószínűleg nagyon pici még. Ilyenkor tápszer kell neki, és speciális eledel. Keresd a nyúlmentést. Másképp halálra van ítélve
2020. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem mezei nyulad van, hanem házinyulad.

A fő táplálékuk a SZÉNA. Kiegészítésként kaphatnak zöldségeket, és jó minőségű nyúltápot.

2020. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
2 hónapos . Azóta utána néztem és orvoshoz is elfogom vinni hogy nincs e baja. Ma már voltam boltban és minden szükséges dolgot megkapott. Köszönöm a segítségeket.
2020. aug. 10. 15:24
 16/16 anonim ***** válasza:
Irj ram,ha kerdesed akad nyuszikkal kapcsolatban.:)
2020. aug. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!