Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet egeret fogni? A...

Hogyan lehet egeret fogni? A tető felé van egy strang azon keresztül mászott be valahogy mert a padláson néha hallom hogy kaparásznak.

Figyelt kérdés
A mosdóban van, becsuktam az ajtót egyenlőre, csak este jön haza a párom, de addig is kellene a mosdó. :)
2020. aug. 27. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én üveggel már fogtam :D.

Leteszel egy újságpapírt,aztán félbevágsz egy diót (héjastól). Az oldalára állítod,és ráteszed az üveget úgy,hogy a dióbél az üveg belseje felé nézzen,így mikor elkezdi enni kilöki a diót,ő meg bent marad az üvegben.

2020. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egérfogóval.
2020. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lapáttal.
2020. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Az egerek amúgy másznak a házfalon, ha nem túl sima? Nm tudom hogy jutnak fel a padlásra.
2020. aug. 27. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, a macskám megmutatja neked. A kölykeinek is simán megtanította, szerintem egy kis gyakorlással te is belejönnél.
2020. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!