Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek (hörcsög)?

Mit tegyek (hörcsög)?

Figyelt kérdés
Van 1 hörcsögöm tegnap beleakadt a lába a kerékbe és megsérült húzta maga után és most vettem észre h leszakadt neki pedig nem volt olyan látható nagy sérülés ami ezt okozta volna. Kell tennem valamit a sebbel vagy csak hagyjam majd meggyógyul?

2020. szept. 1. 19:24
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!!!!!
2020. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
94%

Majd ha a te lábad szakad le azt is hagyjad, majd meggyógyul.

Tejézusuristenmienemberektartanakállatotaztakūrvaeget

2020. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Jó de azért ne hasonlítsunk össze egy rágcsálót egy emberrel az állatok gyakran megoldják maguknak.
2020. szept. 1. 19:37
 4/53 A kérdező kommentje:
Illetve az orvos nem foglalkozik hörcsöggel már kérdeztem.
2020. szept. 1. 19:38
 5/53 anonim ***** válasza:
15%
Kamilla teával átitatott vattával törölgesd át
2020. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
91%

Rossz orvoshoz fordultál. Olyan orvost keress akinek van egzotikus végzettsége.


A kereket vedd ki és törd össze. Rácsos kereket alapból nem szabadott volna betenni hozzá.


Ezek után nézz utána a hörcsögtartásnak mert nagyon rosszul lehet tartva akár akaratlanul is. Sok a fals infó neten és a kereskedésekbe se értenek hozzájuk. Hörcsöginfó.hu-n olvasd el mi is kell egy hörcsögnek.

2020. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
64%
Szegényke. A miénknek is rácsos kereke van, nagyon szereti, de én az első perctől úgy küszöböltem ki ezt a problémát, hogy széles cellux-szal bevontam a kereket kívül-belül, így nem ragad, viszont épp csak annyi mélyedés van rajta, amennyi kell neki.
2020. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
A közelbe nincs más orvos. Kerékből mind "rácsos" a boltba aminek értelmes ára van.
2020. szept. 1. 19:56
 9/53 anonim ***** válasza:
92%

Lehet rendelni netről, illetve fressnapban lehet venni kereket teli futó felületű, normális méretű kereket.


Ha nem a kerék árát nézted volna, akkor megspóroltad volna az orvost ami jópárszorosa lesz a kerék árának.

Ha nincs másik doki a közelbe akkor meg el kell vinni messzebb.


Van aki 200 kilometert utazik az allatorvos miatt.


Ha allatot vallalsz akkor ezt is vallalod vele.

2020. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak egy állatorvos létezik. A hörcsögöt egzotikus állatorvoshoz kell vinni.

Egyébként az állatok sem oldják meg maguknak, a lábleszakadást. Mit gondolsz, saját magának vissza varja!? Vagy azt várod, hogy sínbe rakja amíg begyógyul!?

Mindenféleképpen egzotikus állatorvoshoz kell vinni!! Attól, hogy a tiéd nem ért hozzá, még van aki ért! Eleve úgy kell állatot tartani, hogy megvásárlás előtt utánanézel, hogy hova tudod orvoshoz vinni!

A mókuskerekedet pedig hamar cseréld le egy telire, amibe nem tud beleakadni a lába. Mondjuk valami ezekhez hasonlóra:

[link]

[link]

Az a lényeg, hogy ne rácsos és/vagy ollós legyen.

2020. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!