Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi különbség van a Brulamy...

Mennyi különbség van a Brulamycin és a Neomycin nevű szemcsepp között? Lehet használni a Brulamycin-t ha az orvos a Neomycin-t írta fel mert sürgősen kéne és csak az előbbi van itthon?

Figyelt kérdés
Ha nem lehet használni az sem túl nagy gond mert akkor holnap elmegyek egy állatpatikába.
2010. aug. 6. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a brulamicynt ismerem.Az nem használható fel , csak egy hétig a kinyitás után.
2010. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő antibiotikum.... sztem használhatod őket egymás helyett...
2010. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen állatnak irták fel ?, amugy persze használhatod majdnem ugyan az a hatoanyag . Csipás szemre irták ?

Nekem is igy volt a cicámnál, nekem volt itthon ugyanugy meggyogyult ( ja amugy egészségü gyis vagyok ) mielött lehordanátok.

2010. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaj ne haragudjatok elfelejtettem az állat fajtáját :D dzsungáriai törpehörcsög
2010. aug. 6. 21:17
 5/7 A kérdező kommentje:
és igen csipás is volt a szeme, vagyis hát a doki szemgyulladásra írta fel.
2010. aug. 6. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább a dokitól kérdezném meg. Hívd fel őt, vagy egy másikat aki ügyel, és kérdezd meg.
2010. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már mindegy mert egy pár órája szegény elpusztult =(
2010. aug. 8. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!