Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malackák fürdetés,...

Tengeri malackák fürdetés, fésülés, szőroldó paszta? Vitaminok, táplálék kiegészítők, nyalósó, vitaminos fogkoptató kő stb?

Figyelt kérdés

Üdv! Az alapokkal tisztában vagyok, széna, táp, zöldség-gyümölcs, víz, ketrec méret, felszerelések stb. De felmegyek ilyen kisállatos weboldalra és ilyenekkel találkozom, hogy: hörcsög-t.malac sampon, furminator és szőroldó paszta rágcsálóknak meg c és multi vitamincseppek, ásványi anyagokkal és vitaminokkal dúsított fogkoptató kő, nyalósó, aqua-drink? Szóval adjak ilyeneket szerintetek? Segít, hogy jobban érezze magát, egészségesebb és hosszabb életet éljen meg ilyenek? Természetesen a legjobbat szeretném neki, de a természetben tuti nem kap ilyeneket, nem tudom mennyire szükséges ez a sok minden. Tapasztalatok? Nálatok mi

minden jóban részesül a kismalac?

Előre is köszönöm.


2020. szept. 19. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
Tengerimalacot fürdetni tilos, kivéve ha orvos utasít rá! A fésülés akkor fontos, hogyha hosszú szőrű a malacod, hogy ne gubancolódjon neki össze. Ha egy rövid szőrű, esetleg kopasz, akkor nincs rá szükség. Vitaminokból, én csak c-vitamint adtam nekik, abból is a cebion cseppet, amit a mentésnél ajánlanak. Nyalósó biztos, hogy nem kell neki, többet árt, mint használ. Fogkoptatóra sincs szüksége, ha rendesen szénázik, eszik, hiszen azzal is kopik a foga. A szőroldó pasztával nincs tapasztalatom, én eddig még nem hallottam arról, hogy tengerimalacoknak is szokás adni, de majd a többiek biztos elmondják.
2020. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!