Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen szénát egyen a tengerim...

Milyen szénát egyen a tengerimalac?

Figyelt kérdés
Bőség zavara.

2020. szept. 19. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül egy kisállatboltban, keress természetes fajtát!
2020. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kisállatboltba veszem a nagy szénát, szereti, az a lényeg, hogy puha legyen a széna, volt amikor keményet vettem azt nem is ette.
2020. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szóval ki kell tapasztalni mit szeret?

Esetleg mondanátok pár jó márkát, ami nem poros meg ilyenek?

2020. szept. 19. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden malac mást szeret. Márkán belül is vannak adagok amelyikek jobbak vagy rosszabbak.


Én mindig mást veszek. Éppen ami tetszik mert nekem mindent megesznek. Ki kell tapasztalni, lehet a legolcsóbb de lehet hogy a legdrágább fog nekik tetszeni.

2020. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én a Müllerben szoktam, talán kamilla is van benne. Nagyon szeret rajta fetrengeni is a malackám, nem csak enni. :)
2020. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Még egy szavazat a Müllerben kapható kamillásra, tényleg nagyon szuper. Enyémek is szeretik.
2020. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor majd próbálkozom:)
2020. szept. 19. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Vitapol. De meg kell nézni a nejlonon keresztül, mert adagonként különböző lehet. Olyant keress, amiben minél vékonyabb és zöldesebb szálak vannak. A mülleres nagyon jó, de nagyon kis adag elég drága, olyanból én nasinak adok neki időnként.
2020. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A vitapol az a lolopets? Vagy ilyesmi? Állatosnál láttam. Na jó, köszönöm, akkor olyat keresek, ami zöldes és majd kitapasztalom, hogy melyik nem olyan poros. Köszi:)🐹
2020. szept. 20. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!