Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egértartás? A zsírfarkú...

Egértartás? A zsírfarkú egerek tényleg inkább "hörcsög szerűek"? Mennyiben tér el a tartása egy "sima" egérétől? Sivatagi ugróegeret lehet tartani? Ha igen, milyen körülményeket kell neki biztosítani? Mongol egereket hogy kell tartani?

Figyelt kérdés

Elég informálatlan vagyok, még nem tudom milyen egeret szeretné majd tartani


a válaszokat köszi



2020. szept. 22. 22:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és az afrikai törpe egérről van valami infótok? olvastam olyat is hogy jól el vannak de olyat is hogy nem érzik jól magukat fogságban
2020. szept. 22. 22:44
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Én csak sima laboregereket tartottam, egyenesen a kisállatkereskedés kígyóeleséges dobozából szereztem be őket.

Nagyon szerettem őket, nem voltak olyan agresszívek mint a hörcsögeim, sokkal jobb fejek voltak.

A zsírfarkú egérről még nem is hallottam, most megnéztem, hogy ezek milyen cuki kis kreálmányok, te jó ég!

2020. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem van most törpehörcsögöm és ő nagyon kedves :) de akkor ezek szerint az egerek még nyíltabb állatok
2020. szept. 22. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!