Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mibe rakjam a fürtös kölest?

Mibe rakjam a fürtös kölest?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mibe kéne bele állítanom a fürtös kölest, hogy ne hajoljon össze vissza, és olyan legyen mintha egy kis "fa" lenne.

Gondoltam wc gurigába állítom de nem volt az sem megoldás mert ugyan úgy szét hajlott, gumival meg ugyebár nem lenne jó ötlet össz kötözni.

Nagyon szeretném fel díszíteni vele ilyen módon a hörcsögöm élőhelyéül szolgáló terráriumot.



2020. okt. 5. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én simán csak beleszúrkálom az alomba. 1-2 naponta megigazítom
2020. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van én is az alomba teszem. Ha eldől benne az azt jelenti hogy kevés az alom a hörcsögöd alatt. :D Legalább 10 cm vastagság kell hogy tudjon benne ásni. Szénával is keverheted mert akkor jobban megtartja az ásott alagutakat. Plusz a széna jó fogkoptató. Bár nem mind rágja.
2020. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

10 cm az alom. Papír almot használok. Nem szokott eldőlni benne, csak a teteje nagyon lehajlik, és csúnyán néz ki, ha sokat rakok egy helyre belőle, mert olyanok mint a szélrózsa.

Illetve ideiglenesen a terra egyik végében valóban kevés volt az alom, de csak mert nem tudtam rendesen elválasztani a homokozót. De most azt is megoldom egy emelet kialakításával. Robinak meg sok homok kell, ezért a kis tányérba helyezés nem volt megoldás. 😁

2020. okt. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!