Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degu és a csincsilla hogy...

A degu és a csincsilla hogy reagál a kutyára? Ösztönösen félnek tőle és minden esetben menekülnek vagy össze tudnak barátkozni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Össze tudnak barátkozni barátnőm degujai és a kutyája össze tudták barátkozni úgy hogy a degu rég megvan neki
2020. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
A degu és a csincsilla is zsákmányállat, a legtöbb ösztönösen fél a kutyáktól. Így az a legjobb ha nem is találkoznak egymással. Személyes tapasztalatom az hogy az egyik csincsillám barátkozik az ebekkel, a másik meg fél és támad.
2020. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem

Esetleg van más kisállat aki nem fél tőlük? Nem terrier kutyám van, nem egy nagy vadàszós típus amúgy. A neten láttam egy cuki patkány kutya párost, náluk ez mennyire jellemző?

2020. okt. 5. 20:51
 4/7 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Egy másik kutyatárs nem jöhet szóba vagy esetleg macska? A kisemlősök mind zsákmányállatok és hiába nem vadászkutyád/terriered van bármilyen kutyából előhozhatja a vadászösztönt egy kisállat.
2020. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírták előttem is. A deguk és a csinik zsákmányállatok. Nem szabad, hogy találkozzanak a kutyával, macskával. Nagyon stesszelnek tőle. Kérlek be tedd ki őket ennek. Legyenek egymástól elkülönítve.
2020. okt. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Hmmmm!

A terrier éppen vadász fajta, "kotorék eb".

Kitűnő vadászok.

Ha állatot tartasz, vagy akarsz tartani miért nem nézel legalább utána a fajtának?!

Ez nem felelős magatartás!

:)

2020. okt. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem 🤦🏼‍♀️ nyilván nem felelős magatartás az állat beszerzése előtt kérdezni.... Azt is leírtam hogy nem terrier...
2020. okt. 10. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!