Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengeri malac felfogja ha...

A tengeri malac felfogja ha rászólok?

Figyelt kérdés
Egyszer kétszer hangosan rászóltam a tengeri malacomra és kíváncsi vagyok hogy felfogják-e igazából, mert volt hogy hangosan szinte kiabálva szóltam egyszer kétszer neki hogy halkan legyen és bűntudatom lett miatta.

2020. okt. 12. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2020. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néha abbahagyta, néha nem. Általában csititom halkan mert tényleg minden van előtte egész éjszaka és néha nyűgös voltam azért kiabáltam rá. Tudom hülye voltam valahogy tisztára bűntudatom van és megertem ha eliteltek miatta, akkoriban idegesebb ember voltam de jó két hónapja már csak halkan csititgatom
2020. okt. 12. 23:10
 3/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ
2020. okt. 12. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tok jo,hogy mindene megvan, de tarsa van-e? Kb az a legfontosabb, egyedul nem szabad tartani.
2020. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs társa de komplikált dolgok miatt egy hét múlva máshoz kerül ahol több társa is lesz.
2020. okt. 13. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyira megbántottad? 😀 😥
2020. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már társakkal van jó helyen az ország másik felén.:) remélem nem, utolsó :D de szerintem nem mert ugyanolyan kis bolond volt mindig a feje
2020. nov. 7. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig adtam nevet a tengeri malacaimnak, és azt tapasztaltam, hogy hallgat a nevére, figyel rám, ha szólítom. És igen, a múlt héten leszidtam és értette, ugyanúgy lógatta az orrát, mint amikor a videókon a kutyusokat szoktam látni,mikor szidást kapnak.Sajnálom, hogy megváltál tőle, de tény, hogy társas állat, és nem jó neki egyedül.
2021. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!