Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha valaki ivartalaníttatott...

Ha valaki ivartalaníttatott törpenyuszit Szegeden Dr. Farkas Patríciánál, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél láttam, hogy ajánlották:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__10748976..


Lassan nálunk is aktuális az ivartalanítás, de én tengerimalacos, hörcsögös kérdéseknél azt olvastam, hogy érdemes inkább Pestre utazni, mert nem túl jó orvos. Szerintetek?



2020. okt. 17. 16:54
A kérdező szavazást indított:
Ajánlom őt szerintem jó doki.
Inkább keress mást.
10 szavazat
 1/2 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Azért nem ajánlanám a Dr. Farkas Patríciát mert ő külső varratot és gallért használ a nyusziknál is ami nem jó.


A hozzáértő orvosok Budapesten vannak.


Focus-Vet Állatorvosi rendelő - Dr. Kovács Mónika szakállatorvos

1125 Budapest, Tündér u. 4/b


Exo-Pet Állatgyógyászati Centrum - Dr. Sátorhelyi Tamás

Budapest, Hernád u. 40, 1078


Pestimrei Kisállat Központ - Marsiné Dr. Kovács Ágnes (2020.október 23-tól november 1-ig szabadságon lesz)

Budapest, Kisfaludy u. 62/a, 1188

2020. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Síma mezei állatorvos, nem kell agysebésznek lenni ilyen téren. Én jókat hallottam róla, de ahogy az első is írta, már vannak jobb/újabb módszerek rá és sajnos ezek általában jóval drágábbak is.
2020. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!