Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek miért írnak két...

Szerintetek miért írnak két teljesen ellentétes véleményt?

Figyelt kérdés

Itt ennél a kérdésnél ajánlják Szegeden Dr. Farkas Patríciát:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__10748976..


Viszont ennél a kérdésnél írják, hogy nem jó orvos, és kisállatokkal Budapestre kell menni, mert csak ott van megfelelő orvos:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__10693478..


Szerintetek miért van ez? Azért mert az ivartalanítás rutinműtét, és tényleg minden egzotikus doki meg tudja csinálni, de nem a legjobb orvos, vagy a nyulakhoz ért, de a többi állathoz nem igazán? Esetleg valami más?


2020. okt. 18. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szubjektív vélemények. Érdemes meghallgatni őket, de azért fenntartással kell kezelni.
2020. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy szeretném, ha ti is leírnátok róla a véleményeteket róla.
2020. okt. 18. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amugy az ivartalanitasnak kockazata van, ha valaki pont beleesett abba a par szazalekba, akik elveszitettek az allatukat a mutet kozben, az valoszinuleg nem lesz jo velemennyel az orvosrol, pedig nem biztos, hogy o hibazott, egyszeruen sajnos elofordul ilyen, foleg, picike allatoknal.
2020. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezer és millió oka lehet a különböző véleményeknek. Van, hogy az orvosnak szar napja van, de mondjuk te először látod őt és azt, ahogy a munkáját végzi, így ha neked nem tetszik, akkor a te szűrődön át az az orvos rossz. Ettől még nem feltétlen van így persze.

Példa: megyeszékhelyen állatorvos. Miatta halt meg egy háziállatunk, plusz egy barátomé is előtte, meg később derült ki, hogy jó pár embernek... Banális hibákat vétett és le se tojta az állatot vagy a tüneteket (komolyan: szinte elkussoltatott a felénél). Az általam ismert esetekben félrediagnosztizálta az állatokat, aztán csak rángatta a vállát, hogy elaltatni lehet már csak. Sokan mégis őt mondják a legjobb állatorvosnak itt. Persze addig, míg nekik nem pusztul el a kedvencük hasonló ok miatt. :(

Én mindig elolvasom a legrosszabb véleményeket egy szolgáltatóról, állatorvosról, bármiről, mert abból derül ki a legjobban, hogy mennyire megbízható. Ha többen állítják ugyanazt a nagy negatívumot, akkor lehet benne valami.

2020. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A négyes nagyon jól leírta.


Annyit tennék hozzá, hogy az állatorvosoknak szinte mindig hosszú napjuk van. Tudom USA, tudom Magyarországon vagy vidéken más, de érdemes megnézni ezt a videót.

https://www.youtube.com/watch?v=objP3E625Xo

2020. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az aki hörcsögös körökben nagyon nem ajánlja Patríciát több haláleset miatt. De nyuszi ivartalanítással mennék hozzá. Az rutinműtét és sokszor végezte már el.
2020. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az se mindegy milyen kisállat, van aki mondjuk tengerimalacban jó de patkányosok már nem ajánlják pl, minden kissállatnak megvan az a pár dokija aki nagyon keni-vágja a témát.

Az se mindegy milyen esetre, nekünk is van egy dokink a városban aki egy szörcsögést, atkát simán kezel de ha "s..r megy a ventilátorba" ott a távolabbi profibb doki akihez nehezebb eljutni de ha nagy gáz van megéri mert tudja mit kell csinálni.

2020. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!