Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Új patkány kölyök sípolva,...

Új patkány kölyök sípolva, hangosan veszi a levegőt? Pár órája vettem.

Figyelt kérdés
Okozhatja stressz? Bármi egyéb ötlet? Picike, mint egy egér. Dokihoz ma már esélytelen, hogy elvigyem, holnap délután tudom.

2020. okt. 20. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Az valamilyen légúti betegség lesz. Amikor vetted nem volt semmi baja? Egy hörghurut vagy tüdőgyulladás nem alakul ki pár óra alatt m
2020. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem láttam, hogy bármi baja lett volna. Aktív volt és a dobozban is csendben volt, nem úgy mint most. Délután 4kor vettük. Megfázott volna? Igyekeztem kabát alá tenni, amennyire lehetett. :( amúgy rex típusú, nem sima patesz, ha ez számít
2020. okt. 20. 20:13
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan dolog okozhatja, bakteriális vagy vírusfertőzés vagy megfázás is akár, ami a mycoplazmózist okozza. A legegyszerűbb ok lehet h az alom amiben tartod, irritálhatja a tüdejét. (Poros forgács vagy hasonló, nem tudom mibe tetted.) Tartsd holnapig melegen és tegyél alá kivételesen rongyot, h semmi poros ne legyen a környezetében. Jobbulást!
2020. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Papírtörlő van alatta, viszont a boltban forgács volt, dobozba is azt tettek.
2020. okt. 20. 20:16
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Máskor ne vásárolj állatot kereskedésben. Ott beteg és beltenyésztést állatok vannak... :(


Társa van? Őket nem szabad egyedül tartani. A Patkányvarázs FB csoportban tudnak neked segíteni.


Csak egzotikus állatokhoz értő orvoshoz szabad vinni mert egy "sima kutyás-macskás" doki úgy felrekezelheti hogy belehal!

2020. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Van, egy kb 9 hónapos azonos nemű mellé hoztuk, pont társnak. De még nem engedem őket össze természetesen.
2020. okt. 21. 10:21
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Később is csak akkor legyenek összeengedve hogyha biztosan azonos neműek. Sajnos kereskedésekben ehhez sem értenek úgyhogy simán elképzelhető hogy nem olyan neműt kaptál amilyet szerettél volna. Szaporításra pedig semmi szükség.
2020. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Persze, nem is akarok kölyköket.
2020. okt. 21. 10:31
 9/17 A kérdező kommentje:
Elpusztult... :(
2020. okt. 21. 16:10
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom... Ez tökéletesen szemlélteti hogy milyen állatok kerülnek ki a kereskedésekből.


Most annak érdekében hogy sok másikon segíts, menj vissza, csapjál HATALMAS balhét, írj a panaszkönybe, húzd le a fb értékelést, jelentsd az illetékes jegyzőnek. Sok macera de ebben a retek országban ahol az állatvédelmi törvény a béka segge alatt van, csak így érhetünk el változást...

2020. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!