Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsögöm van és azt...

Törpehörcsögöm van és azt mondják kicsi a helye. Mekkora vagy milyen hely kellene neki? Akváriumban van és van egy háza.

Figyelt kérdés
Hörcsög törpehörcsög hely akvárium
2020. okt. 21. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom minimum 3200cm²-nek kell lennie.
2020. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon min. 80*40 cm, de a 100*40 jobb.
2020. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem írtad mekkora az az akvárium, de a szükséges méreteket megadták az előttem szólók
2020. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lemértem az akváriumot. 45*23 cm

Akkor ez nem jó? Kereskedésben azt mondták hogy jó. De facebokon mindenki azt mondja kicsi 😭

2020. okt. 21. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos az az igazság, hogy a kisállat kereskedésekbe nem kell speciális végzettség, elég egy sima eladó szakma. A kereskedésben a cél az, hogy minél több állatot eladjanak, ezért már eleve úgy tájékoztatnak, hogy minél nagyobb esélye legyen annak, hogy megveszed. Ha éppen a tulaj van a kasszánál, neki legtöbbször csak a pénz a célja, az alkalmazottra, meg ha egy kicsit is ért az állatokhoz, ráparancsolnak hogy olyat mondjon, amivel a lehető legkönnyebben el lehet adni az állatokat. Ha elmondja, hogy valójában milyen drága az állattartás, akkor az állásával játszik.


Egyébként bármit bárkinek eladnak. Próbáld ki. Bemész a kereskedésbe, és azt mondod, hogy kutyakaját akarsz venni a hörcsögödnek (természetesen ne vegyél neki). Lehet, hogy az eladó furcsán fog nézni, esetleg rákérdez, hogy biztos jól értette-e, de el fogja neked adni, hiszen őket csak a pénz érdekli.

[link]

2020. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az nagyon kicsi
2020. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos jól átvertek. :(

Hörcsöginfo.hu oldalon sok hasznos információt találsz, valamint ez az egyetlen hiteles oldal.

2020. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Beszéltem a szüleimmel és alaska ketrecet fogunk venni neki 😊 zooplusról rendeljük. Szotyi nagyon fog örülni remélem
2020. okt. 21. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de jó. Remélem hamar megérkezik. 😍 Nagyon jó fej szüleid vannak. 🥰
2020. okt. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!