Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Másnak is mindig beteg a...

Másnak is mindig beteg a hörcsöge?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben volt két törpehörcsögünk, az egyiknek egy hatalmas daganata lett az arcán, végül el kellett altatni, a másiknak egy hatalmas seb a hátán, ami mindig visszajön, hiába kezeljük az orvos által adott kenöccsel, gyógyszerrel. Szegény már annyira fáj neki, hogy visítozik ha hozzáér bármi, mindenféle gyógyszert kap, és nem múlik el, vagy ha elmúlik visszajön. Kereskedésben vettük mindkettőt. Másnak is ennyi baja van velük, vagy mi fogjuk ki mindig a beteg höriket?
2020. okt. 23. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem volt ennyi gondom a hörcsögeimmel. 5 hörcsögöm volt, abból egy volt egyszer beteg, de pár nap alatt meggyógyult. Bár én nem kereskedésből hoztam őket, hanem tenyésztőtől vettem.

Látod kérdező miért írják, hogy a kereskedésben beteg hörcsögök vannak? A legtöbben nem hiszik el, és látod itt az élő példa, hogy olyan nincs, hogy velem ez úgysem fordulhat elő. Én is ezért ellenzem a kereskedéseket, mert sok onnan származó állat egész életében szenved a betegségektől.

2020. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mindegy, milyen orvoshoz jársz velük. Egy rossz orvossal nagyon gyorsan rosszabbodhat egy hörcsög állapota... Ők a hozzáértők az országban:

[link]

2020. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvashatsz arról, miért nem szabad kereskedésből állatot venni:

[link]

2020. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igen többet nem veszem kereskedésben..
2020. okt. 23. 16:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam egyébként, hogy ennyire nem szabad kereskedésben venni:(
2020. okt. 23. 16:38
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a listát, szerepel benne az orvos akihez járunk vele.
2020. okt. 23. 17:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a másik hörivel? :(
2020. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát küzdünk, kapja a gyógyszereket, dehát nagyon rossz ezt végignézni, nagyon sajnálom szegényt, nem is tudom mit kéne csinálni.. Elég idős már, 3 éves lesz nemsoká. Szegény visít sokat, mert mindig hozzáér az alom, vagy valami.. :(
2020. okt. 24. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mond rá mi lehet az oka? Valami oka csak van, hogy állandóan visszatér. Más tünete nincs?
2020. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Atkára gyanakszik, de ő sem tudja biztosan. Nincs más tünete. Szokott neki atka elleni kezelést csinálni, de ki tudja tényleg az van-e neki, tisztán van tartva, nem értem..
2020. okt. 24. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!