Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac és patkány...

Tengerimalac és patkány összeszoktatás?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez lehetséges?

2020. okt. 24. 08:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehetséges és értelme sincs. Malacnak malac társ kell. Pateknak meg patek társ.
2020. okt. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem! Más az étrendjük, az életmódjuk, ráadásul a patkány, még ki is nyirhatja a malacot.

A tengerimalacnak tengerimalac, a patkánynak patkány társ kell!

Még ne próbáld!

2020. okt. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tengerimalacnak tengerimalac kell és patkánynak patkány. Nem egy ketrecbe lennének és csak ketrecen kívül találkoznának
2020. okt. 24. 08:42
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Ketrecen kívül se találkozzanak!
2020. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Nem vagyok egy állatszakértő, de még én is úgy gondolom, hogy ez nem túl jó ötlet!

2020. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Persze, a patkány elkapja és megfojtja a tyúkot is, kacsát is, de engedjük csak össze egy 20 dkgs kisállattal..


NAGYON ROSSZ ÖTLET!


Olyan állattal lehet csak összeszoktatni, ami fölényben van a patkánnyal szemben, macska, kutya, de csak ha együtt nőnek fel, nem utólag!

2020. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Akkor mit csinaljak?

Van kettő 3,5 éves tengerimalacom és hamarosan lesz 2 kicsi patkányunk is. A tengerimalac ketrec rácstávolsága 2 cm amin a patkány simán beférhet szerintem.

2020. okt. 24. 09:11
 8/24 anonim ***** válasza:
13%

Szerezz terráriumot! Kevésbé szellőzik, de muslica sem fér bele. A patkánykák mehetnek a 2cmes rácsos ketrecbe!


Mikor a malacok szaladgálnak, a patik átköltöznek egy egy nagy befőttesüvegbe(5literes)

2020. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Utána néztél egyáltalán az állatainak (nem kereskedésben, mert ott lesz@rják, hogy mi lesz velük, csak az a cél, hogy eladják). A tengerimalac zsákmányállat, amit a patkány megölhet.

Azon a lyukon betudnak menni, úgyhogy szerintem rakj fel gyorskötőzővel pontheggesztett hálót a rácsra. Ha elakadsz, egy csomó hörcsög ketrec átalakítós videó van fent a neten.

2020. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%

Egy tini lehet..


Inkább szerezzen terráriumot( vagy régi aksit) Na meg a kötözőt nem fogja tudni rendesen megkötni, megrágják majd a malacok. Na meg kispatkányok, a háló nem visszatartó erő, szerintem átférnek.


Kíváncsiságból megnéztem youtubeon, van két db videó az egész oldalon, ott is látszik, hogy a tengerimalac teljes sokkban van, meg se mer mozdulni, a patik uralják a terepet és nagyon magabiztosak és tolakodóak, nem csoda, hogy a malacok kivannak, az egyik villantotta is az egyik patira a fogát.

2020. okt. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!