Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan adagoljátok a tengerima...

Hogyan adagoljátok a tengerimalac(ok)nak a c-vitamint?

Figyelt kérdés
Most főleg azokra gondolok, akik cseppet, vagy valami ilyesmit használnak (főként télen). Ti mit használtok, és napi szinten milyen adagban? Hány tengerimalacra?

2020. okt. 24. 09:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint itt sem tudja senki.
2020. okt. 26. 21:50
 2/4 Raven :) válasza:
Ameddig volt tengerimalacunk, addig c vitamin cseppeket vettünk neki, amit a vizébe kevertünk. Nem vettünk neki nagyon gyakran, csak egyszer-egyszer, de nagyon szerette. :)
2020. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is kapni fogok malackákat, de már jó régóta, mindenfélér megnézek a neten hivatalos tengerimalavos oldalakról, vagy volt egy lány you tube on akit néztem sokat (leyna lhazeret) csak sajnos megszuntette a csatorjnáját. Szóval én azt olvastam és az egyik baratnomnek vannak és ő is így alkalmazza, hogy heti 2 szer 3 szor betehetünk malackánként 2 vékony szelet uborkát és 4 vékony szelet répát ha iszik vizet, ha nem akkor vastag szelet uborkákat vagy répákat. Az embereknek csinálnak c vitamin cseppeket pl. Cebion csepp. Ebből bőven elég ha 1 malacnak heti 1 uborkájára teszel 1-2 csepp cebiont, elkenegeted rajta és úgy adod neki oda. Remélem tudtam segiteni
2020. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Ez nem válasz a konkrét kérdésre, de felesleges a C vitamin, rengeteg zöldpaprikát kell neki adni, abban van elég. Ha nem eszi valami miatt a zöldpaprikát, akkor van nyilván szükség a C vitamin pótlásra.

Az én malacom már 6,5 éves, elég volt neki a napi kétszeri zöldpaprika adag.

2020. nov. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!