Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Örökbefogadtunk egy 2-3 éves...

Örökbefogadtunk egy 2-3 éves nyuszit. Az előző kedvencünk kis bújós volt, mindig adott puszit is, az új jövevény viszont 2 hónap elteltével sem, pedig sokat van ölben, visszük sétálni is. Hogy tudnánk elérni, hogy jobban örüljön a jelenlétünknek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Finom kis ragcsalnivalokkal kedveskedjetek neki :)
2020. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Igen a finom falatok minden állatnak pozitív élményt okoznak, ez tényleg segíthet. Viszont a nyuszi zsákmányállat, ezért ösztönösen félnek. Van amelyik jobban, van amelyik kevésbé. Nem mindegyik nyúl bújós, puszilkodós, mert mind külön egyéniség. Nem tudom, hogy honnan fogadtátok örökbe, de szerintem nem ismeritek az előéletét. Ha kiskorán nem bízott meg az emberekben, akkor sosem fog teljesen megbízni, és ez is okozhatja, hogy tartózkodó.

Ne próbálj belőle ugyanolyan nyuszit csinálni, mint az előző, mert mind külön egyéniségek. Köztünk is van bátrabb, visszahúzódóbb, ahogyan köztük is. Ne keseredj el, az én nyuszim sem valószínű, hogy valaha olyan bújós lesz, mint mások bátor barátja, de én így szeretem őt. Egy igazi kis egyéniség.:)


Sok boldog nyuszis évet.:)

2020. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Miért van egyedül?
2020. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Sok a kérdés.
2020. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!