Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsögnek...

Dzsungáriai törpehörcsögnek milyen ketrecet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Helló.

Hamarosan tervezek dzsungáriai törpehörcsögöt tartani. Mindent elolvastam róluk, csak a ketrec témában kéne segítség. Sok oldalon sok félét mondanak. Nyilván azok a kicsi állatkereskedéses ketrecek nem jók. Amúgy én vennék ketrecet is és terráriumot is. Építeni sajnos nem tudok ilyesmit, és ismerős sincs aki tudna. Ezért aki itt tart törtpehörit azok milyen ketrecet vagy terráriumot vettek a kiskedvencnek? Esetleg linket is küldenétek? Ára nem fontos csak jó méretű legyen. Köszönöm! :)



2020. nov. 21. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én az enyémet intersparos tárolódobozban tartom. Vagyis ami azt illet 3ban :D kis fahidaon tud fel le mászni. Nem nevezhető nagy szerelésnek, hogy az alul lévő fedelét illetve a felül lévő alját kivágd a megfelelő helyen. És ilyen módszerrel akárhány emeletes otthont tudsz neki készíteni.

Itt van két példa két egyszintes megoldásról. Ezekhez meg aztán nulla szerelésre van szükség.

https://www.youtube.com/watch?v=oe9oqIxGgsc&ab_channel=HackG..

https://www.youtube.com/watch?v=1vmOnbYxDvM&ab_channel=Shelb..

2020. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megmaradt padlólapból csináltam neki karámot, zsanérokkal összefogva. Alá egy maradék linoleumot tettem. Szerette, sok helye volt benne, és könnyű volt takarítani.
2020. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1.Köszi. jó ötlet :)

2.Hát nekem nincs ilyesmim :D..

[link]

ez a ketrec milyen lenne? elég tágasnak gérkezik és a fotók alapján lehet jó lenne nem?

2020. nov. 21. 15:11
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekünk is kb. ekkorában volt.
2020. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó ketrec amit linkeltél. Ár érték arányban a legjobb és az összes hörifajnak alkalmas (ha esetleg később más fajt is tartanál).

Szóval 1 szavazat az Alaska ketrecre.

2020. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
8%
Én ilyet vettem: [link] Nem drága, viszont van benne minden, ami a hörcsögnek kell, ház, eterőtál, itató, futókerék. Egyetlen hibája, hogy a rácsba könnyen beleakad a hörcsög lába és nem könnyű kiszabadítani szegényt.
2020. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szuper :D

amúgy más fajta hörit nem tervezek venni, mert egyedül a dzsungi nyerte el a szívemet :) olyan kis cukik.

ha még mások is azt mondják jó amit linkeltem akkor azt veszem. láttam videókat,hogy vettek ilyen ikea detolf szekrényt, meg diy ketrec de én nem vagyok annyira ügyes ezekhez szóval ilyesmit gondoltam erre. :) köszi a válaszokat amúgy!

2020. nov. 21. 15:34
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#6 által linkelt ketrec nagyon kicsi és a kerék se alkalmas semmilyen állatnak.


Az Alaska jó választás.

2020. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi :)

bár ketrecektől tartottam mindig is, mert félek nehogy beakadjon a hörik lába. ebben csak nem fog igaz?

2020. nov. 21. 16:17
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg ezt tárolónak: [link]

78x56x43 cm/130 l - 5 490 Ft

Ennél olcsóbban nem jössz ki. Nekem akváriumom van , de az kb 18ezer volt fuvarral együtt és az 112literes szóval ez a legolcsóbb amit találtam.

26N

2020. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!