Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim alá lehet tenni...

Helobelo4 kérdése:

A nyuszim alá lehet tenni CSAK újságpapírt?

Figyelt kérdés
Azert mert sajnos allergias vagyok a szalma/szenara.....es szeretnek kisnyuszit.szeretnek KEDVES valaszokat kapni minel hamarabb😃elore is koszi(azt etetes meg van oldva)

#Nyuszi alá újságpapír #Allergiasak tarthatnak nyuszit? #Allergias vagyok tarhatok nyuszit? #Muszaj csak szalmat/szenat rakni a nyuszi ala? #SOS.Nyuszit tarthatnak allergiasok? #Nyuszival kapcs.valaszolj kerlek
2020. nov. 23. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos meg van oldva az etetés? Ha széna allergiád van, akkor a nyuszi főtáplálékát a szénát nem fogod bírni.

A faforgácsra is allergiás vagy? Esetleg papíralom. De a nyúl könnyen szobatisztaságra szoktatható, ezért elég, ha csak a WC-be raksz fapelletet (máshova ne rakj, mert ha állandóan azon jár, olyan neki, mint neked, amikor legóra lépsz).


Az újságot azért nem ajánlom, mert a nyuszi mindent megrág, és nem tudom milyen hatással van rá a tinta. Gondolom nem egészséges.

2020. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A nyomdafesték mérgező, újságot nem lehet alá tenni.
2020. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Kedvesen mondom, nem.

Nem garantált, hogy csak rágni fogja a papírt.

Mi faforgácsot használtunk.

Lehet kapni illatositottat is.

Inkább ezt javaslom.

A szénát szénatartóba tedd.

Lehet, hogy allergiás vagy rá, de a nyuszika szüksége van rá.

Sajnos előfordulhat, hogy szétszórva és rápisil.Az nagyon büdös tud lenni.

2020. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

3-as vagyok.

Bocsánat a helyesírási hibák miatt.

Nem figyeltem csak nyomtam a telót.

2020. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Az illatos forgács semmilyen állatnak nem való. Túl erős az illata ezeknek az érzékeny szaglású állatoknak.


A nyúl fő tápláléka a széna. Mit fog kapni enni ha allergiás vagy a szénára...?

2020. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha allergiás vagy a szénára akkor felejtsd el a nyulat, mert a széna a nyúl fő tápláléka. Valaki írta, hogy tedd szénatartóba, de elmondhatom, hogy a nyuszid le fogja onnan rángatni, lekaparja, széthordja, stb. Ne tarts így nyulat, se tengerimalacot, mert széna nélkül nem lesznek meg. Azért, hogy aztán elpusztuljon vagy elajándékozd meg inkább ne vegyél magadhoz! Tarts más kisállatot.

Egyébként te hány éves vagy? Ezt az újságpapír miatt kérdezem......Mert ennél abszurdabbat ma nem hallottam még. Sima papír sem jó alá, egyébként, mert nem jó, ha ilyen szärokat eszik étel helyett, és bizony meg fogja rágni, sokszor esznek is abból, amit megrágnak. Egyébként a nyuszi ketrecének aljába nem is kéne ilyesmit tenni, forgácsot se, szalmát se, elég csak a wc-jébe. Szóval bármilyen állatot is akarsz, először légyszives olvass utána, hogyan kell tartani és milyen igényei vannak!

2020. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Csak egy kérdésem lenne...


Ha valami allergiás valamire/ valamelyik állatra akkor mi az Isten f..ért kell?????????



Cuki, muki habos, babos???



Miért?

2020. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó alá se az újság, se a forgács (főleg nem az illatosított). Pelletet használj a wc-be
2020. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
2020. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez kb. olyan szinten van, hogy macskaszőrre vagy allergiás, mégis macskát akarsz minden áron.
2020. nov. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!