Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szegeden vagy közelében van...

Szegeden vagy közelében van hörcsög tenyészet? Szíriai aranyhörcsögöt vennék, de nem bízom az állatkereskedésekben feltétlen, ki tudja milyen szaporítótól vannak az állatok.

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 18:00
1 2
 1/12 Maya Bunnyheart ***** válasza:
97%

1 Szíriai Aranyhörcsög tenyésztő van az országban. A többi mind szaporító azokat viszont nem kéne támogatni.


Tehát ami ajánlott:

Pezsi Aranyhörcsög hobbytenyészet - Budapest


Hörcsögmentés - Budapest de lehet hogy Szegeden is van önkéntesüknél hörcsög. Ajánlom hogy lépj be Facebookon a Hörcsög imádók :) csoportba ott bővebben tudsz tájékozódni a hörikről.

2020. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Budapesten van az ország egyetlen aranyhörcsög tenyészete a Pezsi. ha mindenféleképpen tenyésztőtől szeretnél, akkor érdeklődhetsz hörcsögös csoportokban, ismerősök között, hátha valaki jár Szeged-Budapest útvonalon.

Esetleg a hörcsögmentésnél érdeklődni, hogy nem közvetítenek-e a közelben hörcsögöt (bár ő valószínűleg nem tenyésztőtől lesz), vagy tudnak-e segíteni a szállításban.

Esetleg a tenyésztőnek biztos van tapasztalata, hiszen az országban ő az egyetlen, és nem mindenki akar az ország másik feléből felutazni Pestre.


Őrülök neki, hogy nem támogatod a kereskedéseket, én is szegedi vagyok, és amit ott láttam a kereskedésekben, az valami szörnyű, és ki tudja melyik ember genetikai beteg, beltenyésztett hörcsögét árulják. De ez országosan igaz.

2020. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Mit gondolsz, a kereskedés honnan veszi?
2020. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

#3 a kereskedés vissza veszi azokat a höriket amik a tudatlan gazdinál leelenek és feleslegesek a kicsik.

Tehát folyamat testvérek párzanak.

2020. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

A kereskedés a szaporítóktól vesz állatot kedves utolsó... A kereskedés és a szaporító ROSSZ. A tenyésztő (Pezsi) és a Hörcsögmentés JÓ.


Telekocsival simán megoldható a szállítás Szegedre a Pezsitől és a Hörcsögmentéstől is. De utóbbinak most vannak örökbe fogadható hörcsögei Szegeden is.

2020. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Bocs utolsó előttinek szólt. Tehát #3-nak. Hihetetlen hogy még mindig van ember aki azt hiszi hogy tenyésztő ad állatot kereskedésbe...
2020. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
#6 nem azzal nincs tisztában, hanem azzal hogy mi a különbség a szapi és tenyésztő, mert neki mindkettő tenyésztőt jelent.
2020. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Maya Bunnyheart ***** válasza:
97%

Állítólag van olyan kereskedés ahol a raktárban szaporitanak. De egyébként más szaporitóktól/házi szaporitóktól.


Házi szaporító: Az illető otthon szaporitja a hörcsögeit és a kölyköket eladja a kereskedéseknek.

2020. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt. :)


#3 sokan megírták, de hidd el, hogy a tenyésztők nem fogják jó szívvel eladni az állataikat kereskedésekbe. Volt törpenyulam, tenyésztőtől vettem, nincs az az állatbolt, ami meg tudja teremteni azokat a tartási körülményeket, amik a tenyészetben vannak. A tenyésztők biztosra mennek, hogy jó helyre kerüljön minden állat.


A Pezsinél nincs új alom, a Hörcsögmentést bekövettem.

Kérdésem, hogy ismeri-e valaki a Hörcsögfalvát? Most találtam, azt írja a honlap, hogy tenyésztőtől származnak az állataik.

2020. nov. 25. 09:57
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Egy egyszerű szapitól vannak az állataik. Csak ők se tudják, hogy mi a különbség a szapi és a tenyésztő között.
2020. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!