Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyuszi megrágja az...

Ha a nyuszi megrágja az asztalterítőt lehet baja?

Figyelt kérdés
Fa ketrecet gyártok a nyulaimnak, és találtam itthon asztalterítőt, amit fel tudnék használni. Erősen elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne ha azt raknék az aljára a vízállóság miatt, viszont nem tudom ha megrágják lehet-e tőle bajuk.
2020. nov. 26. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Semmi baja nem lesz.
2020. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha lenyeli, lehet baja. Én nem használnám hozzá.
2020. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jobb a békesség, ne használj hozzá terítőt.
2020. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha vízálló, akkor feltételezhetően műanyag, tehát lehet baja tőle.
2020. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek milyen anyagot használhatnék? Gondoltam a PVC-re/Linóleumra, de nem tudom, hogy lehet-e tőle bajuk. Esetleg, ha lakkoznám (bár szerintem az sem egészséges)?

Aki fa ketrecet csinált, az hogyan tette vízállóvá?

2020. nov. 26. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
A ketrec elkészítési módjától függ. Ha a széléhez nem tud hozzáférni, akkor egy vastagabb linóleumot nem fog tudni felkaparni, feltépni. így tehát megrágni sem tudja. De ehhez tényleg az kell, hogy ne tudjon gyűrődni, és a széle se legyen elérhető számára. Totál vízállóvá a fa ketrecet meg nem tudod megcsinálni, mert a nyuszik ügyesek és simán a falára pisilnek, ha úgy gondolják :) true story
2020. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
PVC semmiképp. Linóleum esetleg, az valamivel természetesbb, de azt is úgy, hogy lehetőleg ne férjen hozzá.
2020. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!