Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell gondozni egy...

Hogyan kell gondozni egy tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam haza az új tengerimalacomat. Adtam neki szénát, vizet és tápot. Elég keveset evett. Kicsit kivettem a ketrecéből, de elég félénk én viselkedett. Ma tettem be a házikójába is szénát így mostmár hallom, hogy eszik. De nem akar előbújni sajnos.
2020. dec. 2. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Youtube. Van róla egy csomó videó.
2020. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon retteg, még minden új neki. Hagy neki egy pár napot új környezetben minden tengerimalac ilyen. A tengerimalac társas lény, ezért kell neki egy társ. Ketten bátrabbak is. Te is bátrabb vagy, ha van melletted valaki, ők is ugyanígy gondolkodnak.


Itt utána tudsz nézni a tartásnak:

[link]


Jó malacozást, remélem megfelelő körülmények között, sokáig boldogít majd a kis tengerész!

2020. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]

És az a baj ha találtam rajta egy ilyen foltot? Most vettem észre.

2020. dec. 2. 11:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Kétségbe vagyok esve, nem tudom mi lehet :(
2020. dec. 2. 11:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol van a hasán? Mert akkor a köldöke nem seb vagy daganat.
2020. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam :)
2020. dec. 2. 14:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Es ugye parban tartjuk oket, ezt is fontos megjegyezni. Tarsa mikor lesz?
2020. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mivel hím ezért gondolom más hímet nem rakhatok mellé, szóval először ivartalanítani kellene.
2020. dec. 2. 16:45
 9/11 anonim válasza:
100%
Rakhatsz hozzá másik hímet, jól elleszek együtt, ha nem kerül nőstény a közelükbe akiért harcolhatnának. :)
2020. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Két hím: egy felnőtt és egy kölyök hím hamar összebarátkozik (természetes rangsor). Két felnőtt hím nagyobb életteret igényel. Mivel területvédők, mindegyiknek külön házat kell biztosítanunk a közös ketrecben, és elegendő táplálékkal kell őket ellátnunk, hogy emiatt veszekedés ne történjen. Az első órákban, napokban tartsuk őket megfigyelés alatt, s ha verekedést észlelünk, egy időre ráccsal válasszuk ketté a ketrecet, míg meg nem szokják egymást."


[link]

2020. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!