Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet aludni törpenyúl mellett?

Lehet aludni törpenyúl mellett?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak? Rá lehet őket szoktatni, hogy csöndesek legyenek éjszaka?

2020. dec. 14. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem, főleg, hogy büdösek.
2020. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én viszont úgy tudom, hogy egyáltalán nem büdösek, ha helyesen takarítjuk a wc-jét.
2020. dec. 14. 17:16
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem büdösek, ha rendesen vannak tartva. Viszont hangosak. Rágcsáló, így éjjel (vagy hajnalban) aktív. Én azt javasolnám, hogy ne a hálószobában tartsd :) tapasztalat..
2020. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem lehet őket rászokatni, hogy éjszaka csendbe maradjanak csak azért mert alszol.

Legkevésbé sem érdekli, és tanítani sem lehet ilyenre.

2020. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem büdös, ha takarítva van. Nekem nincs nyulam, barátnőm nyula lakott nálam 2 hónapig, míg ő külföldön dolgozott, de nem volt büdös. Pelletet tettem a vécéjébe, és rendszeresen cseréltem.

Viszont a szobámban nem tudtam elviselni... mert tényleg hangos volt éjjel. Lehet, hogy van aki tud aludni a szöszmötölés, rágás, mászkálás, pakolás mellett, én nem tudtam. Se szoktatni, se tanítani nem lehet, hogy éjjel csendben legyen. Szerintem olyan szobában célszerű tartani, ahol nem alszik senki.

2020. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Konyhában tartsd, legalább kéznél lesz a konyhamalac és kapják a friss répapucolványt, salátalevelet, almacsutkát, zellerlevelet, mindent.
2020. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

A nyúl nem rágcsáló #3, az étrendük is teljesen más, mint egy rágcsálónak.


Én tudok aludni a nyuszival egy szobában. Volt mikor közvetpen az ágyam mellett volt a ketrece. Sose zavart hogy matat.

2020. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Bakker a nyúl mióta nem rágcsáló? Mit csinál este? Szövöget?
2020. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
A nyúl, az a nyúlalakúak rendjébe tartozik, a rágcsálók, az egy másik rend. Ettől függetlenül a nyúl is rágcsál, csak rendszertanilag nem rágcsáló :)
2020. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
3-mas vagyok. Bocsi, igazatok van. De a rágcsálókkal közeli rokonságban állnak.
2020. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!