Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 patkánynak 2 kerék kell?

2 patkánynak 2 kerék kell?

Figyelt kérdés
1 hete van nálam 2 fiú patki, sztem imádják a helyüket meg egymást is. Viszont néha a kereken marakodnak, nem érnek egymáshoz csak látszik, hogy nem tetszik nekik, hogy a másik fut. Nektek 2 patkánynak 2 kereke van? Tervezek melléjük mégegyet, mert ugye társas lények, de nem tudom, hogy vegyek e akkor még egy kereket, meg most 33 centis van nekik, és ekkora nem férne be megegyszer max 28
2020. dec. 18. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk nincs kerekük mert sosem találtam olyat ami elég nagy lenne és műanyag (meg lusta disznók na) de azt tapasztaltam hogy ha valamin összekapnak akkor az mindig hiszti tárgya lesz szóval érdemes mégegyet beszerezni, viszont ha megnőnek (főleg hímek, hatalmasra meg tudnak nőni a kis krumplik) a 28 de lehet még a 33 is kicsi lesz nekik hogy a gerinc meghajlása nélkül tudjanak futni benne.
2020. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs szükségük kerékre. Viszont a 33as egy aranyhörcsögnek jó de szerintem egy patkánynak már kicsi. Én ilyen 40es átmérő környékén nézelődnék, ha feltétlenül akarsz.
2020. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilván kapnak nagyobbat is de ez volt a ketrechez amit használtan vettem. Egyébként sztem szükséges, mert rengeteget használják, de nem tudom... Amúgy azóta nem nagyon láttam Őket ezen marakodni, de megfigyelem. De ha mégegy kérek mellett döntök akkor nagyobb ketrec kell
2020. dec. 20. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!