Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális ha a tengerimalac...

Az normális ha a tengerimalac csendes?

Figyelt kérdés
Az 1 éves malackám 2 hete van velem és feltűnt hogy nagyon csendes. Úgy tudtam, hogy hangosak és folyton beszélgetnek. Ő csak simogatáskor ad hangot ha éppen olyan kedve van, de az is halk. Egyébként nagyon jól érzi magát, sokszor kifekszik az ölemben, szóval nem hiszem hogy a környezetváltás miatt még félne vagy ilyesmi. Társa egyelőre nincs, de hamarosan lesz neki. Azért ilyen csendes, mert egyedül van?

2020. dec. 19. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon nem tesz nekik jót ha egyedül vannak, minél hamarabb szerezz egy megfelelő társat neki, az majd feldobja.
2020. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik tengerimalac, aki csendesebb. Nekem volt ilyen is, olyan is. Jelenleg csendesebb tengerimalacaim vannak. Persze hallottam már őket visítani, csipogni, de ha van nekik széna, víz, és nem késik a kaja, akkor csendesek. Persze szaladgálnak, zörögnek, de nem visítanak. Na meg persze volt olyan tengerimalacom is, aki minden apró mozdulatra teli torokból visított, mert követelte a kaját. Az egyik ismerősöm passzolta le, és hozzám került. Gondolom mindig, ha hangos volt odanyomtak neki valami kaját. Sokszor zavart, már volt, hogy fájt tőle a fejem. Mégis amikor megbetegedett a legjobb orvosokat próbáltam keresni, és a végsőkig küzdöttem érte. Sajnos csak néhány hónapot volt velem, az orvos csak boncolással tudta volna megállapítani, hogy mi a baja, de én inkább eltemettem. Inkább nyugodjon békében, nem lett volna hasznom abból ha még rá költök a boncolásra. Visszahozni már úgy sem tudták volna.
2020. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két malacom van (társas lények, egyedüllét depressziót és rövid életet okoz), az egyik malacom folyamatosan csipog, a másik csak akkor szólal meg, ha szükséges. Személyiségfüggő.
2020. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!