Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek tejföl?

Hörcsögnek tejföl?

Figyelt kérdés
Minden nap adok neki egy kupaknyi tejfölt mert azt hallottam, hogy kell neki a fehérje, de leszóltak, hogy az sok neki :/ 3 hete minden nap kapott, az baj?
2020. dec. 21. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem a hörcsögnek való táplálék a tejföl, én nem adnék az enyémnek
2020. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Az higy lenyalatod vele egyszer egyszer az ujjad hegyéről, meg naponta egy kupaknyit adsz, nagy különbség, jogosan szóltak le.
2020. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor abbahagyom
2020. dec. 21. 20:43
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
A tejföl inkább zsír...
2020. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
39%

a tejfölben hol van fehérje, tesó?


tarts macskát.

2020. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Lehet nekik adni egy kevés mennyiséget, ahogy néha egy darabka zsírszegény sajt sem fog megártani neki.


Azt jól gondoltad, hogy fehérjére bizony szükségük van, de ezt különböző szárított és élő rovarral érdemes pótolni. Lisztkukac, légylárva, bolharáklárva, tücsök, szöcske, ezeket pl lehet adni nekik. A legtöbb hörcsög egyébként odavan a lisztkukacért

2020. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Semmilyen állatnak-pláne nem rágcsálónak!-nem való a tejtermék. Vegyél normális, hörcsögnek kifejlesztett ennivalót és etetsd azzal. Ne mindneféle marha által ajánlott hülyeségek után menj.
2020. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
A tejfölben semmi fehérje nincsen. Több zsír és szénhidrát. Én a saját szervezetembe is megpróbálom minél kevesebbszer bevinni, nemhogy egy kisállatéba...
2020. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nyilván van neki rendes tápja is, vitakraftos neki való. Igazabol egy kis nyalásnit adtam neki minden nap zsírszegényből, de abbahagyom. Esetleg szárított fehér halat kaphat? A cicánknak szoktunk adni néha, olyan van itthon
2020. dec. 21. 23:20
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

Ne adj neki halat! Ez nem macska.

Adj neki lisztkukacot.

2020. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!